תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"לא צריך לצבוע את כל האוהדים ככאלה"

"לא צריך לצבוע את כל האוהדים ככאלה"
מירי רגב לגל"צ: "הייתי בטדי ולא ראיתי התנהגות אלימה. לא יודעת מה זה לה פמיליה"

"חשבתי שהתנהגות אוהדי בית"ר (ירושלים) היא מכוערת, שהם בריוני ספורט, אבל לא צריך לצבוע את כל ושצריך להוקיע אותם אבל אסור לצבוע את כל אוהדי בית"ר ככאלה ובטח לא את כל המועדון", כך אמרה היום (ראשון) שרת הספורט מירי רגב בראיון לגלי צה"ל.

 

"הייתי באצטדיון טדי במשחק של בית"ר ולא ראיתי שום התנהגות אלימה ולא שמעתי קריאות מוות לערבים. באותם מקומות שיש קריאות לגזענות והסתה נגד יהודים או ערבים צריך לטפל באותם פורעים. אבל ההתנהגות הזאת לא מייצגת את כל אוהדי הקבוצה, מדובר בקומץ בריונים שמנסים להכתים את הקבוצה".

 

 

"אנחנו בודקים האם ניתן לטפל בהם בהיבט המשפטי, אם יהיה ניתן לטפל באותם פורעים, ואני ממתינה למשטרה בנושא. במידה ולא אנחנו נפעיל את סעיף 17 לחוק הספורט ולהרחיק את אותם פורעים מהמגרשים. צריך להרחיק את אותם מתפרעים מהמגרשים, אך אם החוק לא יאפשר לנו להעניש קבוצה של אוהדים שעשתה מה שעשתה בבלגיה - כמובן שלא נעשה זאת".

 

"לא מכירה את ארגון 'לה פמיליה'" (אודי ציטיאט)

 

"אני לא יודעת מה זה ארגון לה פמיליה, לא נפגשתי איתם ואין לי מושג מה מטרותיו של הארגון - אני מטפלת כרגע בפורעים. אתמול החלטתי על הקמת צוות בין משרדי לטיפול בנושאי האלימות בספורט ועד סוף אוגוסט הם יגישו לי המלצות, ואני מקווה שנוכל להביא אותם לידי ביטוי כבר בפתיחת הליגה".

 

בנוגע לתמונה שרצה ברשת בה נראית השרה מצולמת על שני אוהדי בית"ר ירושלים הלובשים חולצות "כהנא צדק" אמרה: " צר לי על התמונה הזאת, איני יודעת אם בכלל מדובר באוהדי בית"ר ירושלים, אני מצטלמת עם אלפי אזרחים ואין לי שליטה על מה שכתוב על החולצות שלהם. יכול להיות שאתחיל לעשות את זה, כי אני לא מקבלת שום מסרים של אלימות".

 

לאחר שידור הראיון פרסם ח"כ אחמד טיבי (הרשימה המשותפת), ראיון ישן של השרה בו צוטטה אומרת: "אני אוהדת בית"ר ירושלים ומשתדלת ללכת למשחקים. אני נהנית לשבת על 'הפמיליה' ולהסתובב בין האוהדים".

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ