תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי ת"א הציעה לתמוז שני מיליון יורו ל-4 שנים

תמוז. יסכים ללבוש צהוב בת\א? | צילום: Gettyimages
גיבוי למאנס דאבור? החלוץ חזר לתמונה, כרטיסו יעלה 300-400 אלף יורו

במקביל למגעים הקדחתניים שמכבי ת"א מנהלת עם מואנס דאבור, וגראסהופרס בודק המנהל המקצועי אפשרות נוספת והיא להחתים מיידית את טוטו תמוז, חלוץ פטרלול הרומנית.

 

בניגוד לדאבור ולתג המחיר שלו, הכרטיס של תמוז יעלה לצהובים בין 300 ל-400 אלף יורו. לחלוץ עצמו הוצע חוזה לארבע עונות בסכום כולל של שני מיליון יורו. המגעים הקודמים בין הצדדים הסתיימו לאחר שתמוז עצמו הביע רצון להישאר ברומניה או לעבור לקבוצה אירופית אחרת. אלא שנראה כי ההתנגדות הזאת של תמוז הוסרה.

 

 

לפני שבוע היתה זאת הפועל ת"א שהיתה מוכנה לשלם על הכרטיס שלו לרומנים, ולתת לטוטו חוזה לשלוש עונות תמורת 750 אלף יורו לשלוש שנים. הצעה שנדחתה פעמיים על הסף בידי תמוז ומקורביו.

 

בנושא המקצועי, נראה כי הבאסקי פאקו איסטראן משמש כמודל למאמני הכדורגל בישראל. לאחר שהמאמן הלאומי אלי גוטמן הציב נגד נבחרת בוסניה את ערן זהבי בעמדת החלוץ המדומה הולך לעשות זאת ביום שלישי גם הסרבי סלבישה יוקאנוביץ' שתרגל את הקפטן הצהוב כחלוץ לתדהמת רוב השחקנים בקבוצה לקראת הגומלין נגד היברניאנס (שלישי, 20:30, ספורט1).

 

נראה כי יוקאנוביץ' מבין ששחקני מכבי אינם מכירים שיטות משחק מעבר למה ששיחקו בעונה שעברה באותו סגל שחקנים. המאמן הסרבי רוצה שער מהיר ומעדיף את זהבי עמוק בתוך רחבת היברניאנס.

 


זהבי. שוב חלוץ? (אודי ציטיאט)

 

גורם בקבוצה: "היברניאנס תגיע לעשות לפחות בפתיחת המשחק בונקר וצריך הרכב יותר התקפי שיבעט לשער. לא מובן על מה מכבי תל אביב עבדה כמעט שבועיים באוסטריה. יוקאנוביץ' אמר לשחקנים כי הוא לוקח על עצמו את ההפסד במלטה".

 

להרכב אמור לחזור יובל שפונגין כשאיתן טיבי או קרלוס גרסיה יפתחו על ספסל המחליפים.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ