תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אפקט הפחד: מכבי ת"א משדרת בלבול

אפקט הפחד: מכבי ת"א משדרת בלבול
דעה: האלופה הראתה שאפשר לנצח 1:5, ולשחק על הפנים. מחלקת יחסי הציבור צריכה לדחוף את יוקאנוביץ' קדימה

פחד. אין דרך מדוייקת יותר מלהגדיר את משחק מכבי ת"א אתמול בדקות רבות במשחק. פחד. השחקנים שקשקו, המאמן היה לחוץ, והקהל, שהרגילו אותו לטוב בשלוש השנים האחרונות, חיפש אוויר. תשאלו את אשתו של ערן זהבי.

 

מכבי ת"א הדגימה אתמול מול היברניאנס שיעור מרתק באיך לנצח 1:5 ולשחק על הפנים. זה היה 1:5 המטעה ביותר מכל 1:5 שראינו כבר הרבה זמן. זה היה כמעט 1:5 והפסד.

 

 

לא נכון לתרץ לטובתם שהם מתאמנים ביחד בקושי חודש ומשהו. ההרכב הזה רץ ביחד כבר שלוש עונות. מלבד בעצם טל בן חיים, הבלם הישראלי הטוב ביותר, שמאז שהגיע ההגנה היא פחד אלוהים. פחד.

 

סלבישה יוקאנוביץ' סוגר עוד מעט חודשיים כאן. אנחנו לא יודעים עליו דבר. איפה הוא גר. מה הוא הוא אוכל. אם בכלל הוא אוכל. בראיונות של אחרי משחק, אוסקר גארסיה היה רהוט ופטפטן לידו. אם יש למכבי מחלקת יחסי ציבור, היא צריכה להתחיל לדחוף את המאמן קדימה כדי שנדע שיש מאמן. כי על המגרש בינתיים לא רואים. המערכים משתנים ממשחק למשחק, קבוצות שחקנים יורדות לספסל ואחרות עולות, מה שאומר בין השאר שבעיקר המאמן לא יודע איזו קבוצה יש לו תחת הידיים.

 

אחרי ההפסד בשבוע שעבר הוא אמר שהשחקנים שיחקו בלי תשוקה. אחר כך שינה גרסה ואמר שלא הבינו עדיין את ההוראות. מכבי ת"א משדרת קהות ובלבול תחת מאמן שמשדר בלבול.

 

אולי עד מחר מכבי תבצע את המהפכה הגדולה. ג'ורדי ישלוף מהשרוול את השפנים שיתנו בעיטה קדימה ולמעלה לעסק. לא מעניין אותי אגב שקשה לו להביא שחקנים לישראל. אני לא מספר לו על הצרות שלי, שלא יספר על שלו. די לפחד.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ