תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מה יהיה הלאה, אם יהיה בכלל

מה יהיה הלאה, אם יהיה בכלל
ניצחון מכבי מתעתע. היברניאנס יריבת אימון והוציאה את הנשמה. לנצ'נר מודאג

לא, היא לא משקרת, התוצאה הזאת. היא רק מתעתעת. 1:5 שלא מספרת (ועם הזמן, מי בכלל ישאל) כמה דם צהוב ירקנו בדרך אליה. אבל עמוק בפנים אנחנו יודעים. כי הערב אתמול בבלומפילד, בסיומו טיפסנו לסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות, חרף החרפה במשחק הראשון, היה מורט עצבים וכוסס ציפורניים ובלא מעט שלבים מלבין פנים.

 

אז כן, החדשה המרעישה היא שהתגלו סימני חיים. ולא רק בבן חיים (הקשר. לא להגזים). זהבי שוב בער פה ושם בתשוקתו הקטלנית, ואפילו שפונגין קם לתחייה, חי שמיים. בקצב הזה, מי יודע, אולי בן בסט עוד ייתן גולים במשחקים אמיתיים. באופן כללי, היו דקות בהן נראה היה שאפשר, כמו פעם, להציג משחק נלהב, משכנע ואפקטיבי, בלי להרוס את המסיבה באזכור העובדה שהכל קרה מול אגדת הכדורגל היברניאנס.

 

 

אבל איך. איך אפשר להתעלם מכך שיריבת אימונים נחושה, קבוצת ליגה לאומית לגיטימית, הוציאה לנו ככה את הנשמה. איך אפשר לטמון את הראש בדשא ולא לראות את ההגנה המגמגמת מהעונה שעברה מגמגמת חזק יותר, בואך אירוע לב. איך אפשר לא להבין, שאם מול אלה אנחנו מתפתלים ונלחצים ומתקשים, מה יהיה הלאה. האם יהיה הלאה.

 

נכון שהשלב בו אנחנו נמצאים הוא מלפפון אחד גדול. הליגה לא החלה, הסגל לא הושלם (כי אוי ואבוי אם הושלם) וגם לחמור צהוב לא מראים חצי עבודה. ועדיין, אחרי שלוש אליפויות רצופות, אחרי משולש בעונה האחרונה, יש עליך מחויבות ויש ציפיות ממך. ולך יש ציפיות מעצמך. כולך משתוקק להבחין לפחות בגרעין המבטיח, בבסיס האיתן, במקור המוצק לתקווה. להישען לאחור בביטחון של אלופים ולהגיד לכולם "איזה יופי. זה נראה מצוין וזה רק הולך ומבשיל".

 

אני יודע. ברור. ניתן להם זמן. לפנינו עונה חדשה, מאמן חדש - שיצטרך להפוך את העולם כדי להיות מבאס יותר מהמאמן הישן – וגם סבלנות חדשה, שלבטח לא תזיק לאף אחד. אבל בינתיים, רק בינתיים ורק בינינו, מתבססת לה בשקט תחושה אחרת: דאגה.

 

יוקאנוביץ'. ניתן לו זמן (מני בן ארי)

 

לעומת זאת, ניתן, כמובן, לאמץ גישה שונה בתכלית. יהירות מכביסטית היא נשק מנצח, ולנצח תמיד נראה לנו רעיון מוצלח. אז יאללה, 1:5 גדול נתנו בראש למלטזית הקטנה וטסנו מעלה לסיבוב הבא. עכשיו נראה את הפראיירית הבאה. זאתי, נו, עם השם של התיירת. איך אמרת קוראים לך, ויקטוריה?

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ