תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אבי ריקן לא הגיע לאימון, סגר במכבי תל אביב"

"אבי ריקן לא הגיע לאימון, סגר במכבי תל אביב"
שחקן ציריך אישר: "יודעים שהוא עוזב". הקשר יחתום לשלוש שנים

קשר פ.צ ציריך, אבי ריקן סיכם את תנאיו במכבי תל אביב. הצהובים הגיעו לסיכום עם קבוצת ציריך על דמי העברה של כ-400 אלף יורו וכן לסיכום על תנאי שכרו של השחקן (כ-300 אלף יורו לעונה ללא מענקים). בשווייץ אישרו את הידיעה כאשר שחקן בציריך אמר לטלויזיה המקומית: "ריקן לא הגיע לאימון, אנחנו יודעים שהוא סגר במכבי ת"א".

 

אבי ריקן צפוי לנחות בישראל ביום חמישי ולאחר מכן לחתום רשמית על חוזה לשלוש שנים במכבי תל אביב. הדד ליין לרישום שחקנים למשחק מול פלזן הוא מחר בחצות.

 

 

השחקן כבר היה אמור לארוז את המזוודות לארץ ולא שותף במשחק האימון של קבוצתו, אך פערים קטנים הובילו לדחיית העסקה במעט. לאחר מכן סוכם כי מכבי תשלם 30 אלף יורו בונוס על העפלה לליגה האירופית ולחילופין 50 אלף יורו על העפלה לליגת האלופות.

 


שחקני מכבי חוגגים. מחכים לחיזוק (מני בן ארי)

 

במקביל, בעונה שעברה הפתיע המאמן פאקו איסטראן כשתפקד את ערן זהבי בעמדת החלוץ ועורר עליו גלי ביקורת רבים.

 

כשהגיע סלבישה יוקאנוביץ' הסרבי נאמר על ידי גורמים בקריית שלום: "מצאנו את המודל הנכון למאמן שישנה דברים בסגנון המשחק שיהיה יפה והתקפי יותר".

 

לעת עתה נראה שלא הרבה השתנה. המאמן הסרבי לא סופר את החלוצים עדן בן בסט וברק בדש וכמו פאקו הציב את זהבי בעמדת החלוץ, יותר כ"חלוץ מדומה".

 


זהבי. עושה את המוטל עליו (אסף קליגר)

 

ערן זהבי אמר לאחר ה-1:5 על היברניאנס: "זה התפקיד שאני יכול לעזור וחבל להתעסק בזה. מה שהמאמן רצה ואת זה עשיתי, המאמן יודע יותר טוב מאיתנו". זהבי הוסיף: "השגנו את המטרה בתוצאה משכנעת ועבורי זה המשחק הראשון הרשמי העונה. על תוספת וחיזוק הקבוצה זה לא תפקידי לדבר ואני חושב שהסגל טוב ויכול להשתפר כקבוצה. יש לדעתי מספיק עומק בקבוצה וברור שיגיעו עוד שחקנים כשאת השאלה הזאת יש להפנות לג'ורדי קרוייף ולמאמן שלנו".

 

המגן יובל שפונגין הוסיף: "העיקר הוא שעברנו לשלב הבא וזה לא היה קל. אנחנו לא מכירים את פלזן הצ'כית ובטוח שנתחיל ללמוד ולהכיר אותה כשהמטרה היא להעפיל לסיבוב הבא".

 

מי שספג ביקורות ועשוי לאבד את מקומו בהרכב הוא המגן השמאלי עומרי בן הרוש. במכבי תל אביב לא מבינים את הסיבה לתקופה הלא טובה של השחקן. מי שיצאו מאוכזבים כשלא שותפו הם איתן טיבי וגילי ורמוט שהתחממו אך לא זכו לדקות.   

 

בהכנת הידיעה השתתף אשר גולדברג

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ