תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר ירושלים: מחאה נגד סלובודן דראפיץ'

בית"ר ירושלים: מחאה נגד סלובודן דראפיץ'
מספר שחקנים אינם מרוצים ממעמדם לקראת שרלוראה (19:50 בספורט2)

בית"ר ירושלים תארח הערב (חמישי) באצטדיון טדי את שרלרואה הבלגית במוקדמות הליגה האירופית לאחר שהובסה בשבוע שעבר בבלגיה 1:5. במועדון מצפים שמעל 6000 אוהדים יגיעו הערב לתמוך בקבוצה.

 

מאמן בית"ר ירושלים סלובודן דראפיץ' עובר בימים האחרונים מבחן תרגילי מנהיגות של חלק משחקניו. המאמן האלמוני בליגת העל הבהיר חד משמעית כי שחקנים שיובילו מחאה נגדו לא יהיו בקבוצה.

 

 

דראפיץ' ושחקניו קיימו אתמול בבית וגן את האימון המסכם בו הופיעו מספר שחקנים באימון ללא חשק והתלהבות, כי אינם מרוצים מההחלטה להושיב אותם במשחק נגד שרלרואה על ספסל המחליפים, גם כשאלי דסה ופבלו דה לוקאס מורחקים בכרטיס אדום.

 

קפילוטו. בכורה מחודשת (אסף קליגר)

 

המאמן עצר את האימון והבהיר לשחקנים כי מחאות ופרצופים כועסים לא יהיו באימון הקבוצה יותר. כל שחקן מועמד להרכב הפותח ומי שיוביל מחאה באימון וישפיע לרעה לא יהיה בקבוצה. דראפיץ' מתכוון על פי התרגול להוריד לספסל את דניאל אקסלינג, דני פרדה, עומר נחמני, לידור כהן ואיציק כהן. הופעת בכורה מחודשת בהרכב הראשון ירשום הבלם ניסו קפילוטו.

 

היום תעמוד בית"ר ירושלים בפני וועדת משמעת של אופ"א בעקבות פרשת המשחק בשבוע שעבר בבלגיה. על פי מומחים ופרשנויות אמורה הקבוצה לספוג עונש של קנס כספי עד 50 אלף יורו.

 

ההרכב המשוער: בוריס קליימן, אורי מגבו, ניסו קפילוטו, טל כחילה, דושאן מאטוביץ', קלאודומיר פריירה, לירוי צעירי, נס זמיר, עומר אצילי, אבישי כהן, דובב גבאי.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ