תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פשרה: חצי מכרטיסו של דאבור במיליון יורו

דאבור. ניסה ללחוץ על ראשי גראסהופרס | צילום: Gettyimages
גראסהופרס הציעה לצהובים מתווה חדש, מכבי מוכנה רק אם תעפיל לבתים

מכבי תל אביב העלתה את הצעתה לגראסהופרס על מואנס דאבור ל-1.5 מיליון יורו בתום פגישה בין ראשי המועדון השווייצרי בציריך לבין ראשי הצהובים, היו"ר מרטין ביין והמנג'ר ג'ורדי קרויף וסוכנו של החלוץ, אבי נמני. בפגישה נכח גם דאבור עצמו.

 

גראסהופרס, שהחלה את המו"מ בדרישה בלתי מתפשרת לקבל 2.5 מיליון דולר, הבטיחה תשובה תוך 24 שעות. במכבי מאמינים שהעובדה שהשוויצרים לא דחו את הצעתם על הסף מלמדת שיש סיכוי סביר שהם יתרככו וישחררו את דאבור. יחד עם זאת, לספורט1 נודע כי הצהובים הציעו מתווה נוסף כאשר ירכשו חצי מכרטיסו של דאבור במיליון יורו כעת וישלימו בתוך שנה את רכישת מלוא הכרטיס במיליון יורו נוספים, זאת במידה ויעפילו לשלב הבתים בליגת האלופות.

 

 

אלא שבעוד שנמני ואולי גם ביין יחזרו לישראל, המשיך קרויף ליעד אחר באירופה במטרה לסכם עם חלוץ זר מרשימה שיש ברשותו הכוללת גם את חלוץ סלטיק בעונה שעברה, סטפן שצפ'וביץ'. אם גראסהופרס תשיב לבסוף בשלילה על דאבור, יסגור קרויף על מחליף. דאבור או החלוץ הזר יוכלו להירשם ביום שני, תחת המשבצת של רישום שחקן 24 שעות לפני המשחק, וכך יוכל אחד מהשניים לשחק ביום שלישי בבלומפילד מול ויקטוריה פלזן, בסיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות. גורם בקבוצה אמר: "אם עסקת דאבור תיפול, קרויף יצרף חלוץ זר באופן מיידי".

 

קרויף, ביין ונמני נחתו אמש בציריך, נפגשו עם דאבור וביקשו ממנו ללחוץ על ראשי גראסהופרס ולהשפיע על זירוז המו''מ. במכבי העלו בפגישה עם השוויצרים חלופות לכסף כמו להשאיר לשוויצרים אחוזים מהכרטיס או אחוזים ממכירה עתידית של החלוץ. 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ