תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מנ' יונייטד: רונאלדו על הכוונת, דה חאה יישאר?

ואן חאל. הולך על כל הקופה | צילום: Gettyimages
ואן חאל מצפה מהשוער לשחק מחר מול בארסה (22:55, ספורט1)

אם שוק ההעברות היה המדד למי הקבוצה מספר אחת בעולם, אין ספק שמנצ'סטר יונייטד קוטפת את התואר בקלות הקיץ. לא רק שהיא כבר הוציאה סכומים גדולים, היא גם פעילה בצורה מאסיבית ברכישות נוספות. לואיס ואן חאל ואד וודוורד (המנכ"ל) עובדים הקיץ קשה יותר מכל צוות אחר בעולם. אז הנה רק דוגמא למה שמתבשל כעת באולד טראפורד.

 

ה'מנצ'סטר איבנינג ניוז' פרסם הבוקר שיונייטד מנסה לרכוש את רונאלדו, שככל הנראה לא נמצא ביחסים טובים עם רפא בניטס. מאמן ריאל החדש הצהיר מפורשות "רונאלדו הכי טוב בעולם", כדי לפייס את הפורטוגלי ואמר שרונאלדו, בייל, חמאס רודריגס וקארים בנזמה הם השחקנים החשובים שלו בהתקפה. במקביל מנסה יונייטד לרכוש את פדרו מברצלונה ולא אמרה את המילה האחרונה באשר לבלם הארגנטיני ניקולאס אוטמנדי.

 

 

העיתון 'דיילי סטאר' פרסם הבוקר שיונייטד הודיעה לדויד דה חאה שהוא נשאר עוד עונה עד לסיום החוזה שלו. "תשכח מהמעבר של ריאל מדריד", היא הכותרת של העיתון. השוער אמנם רוצה לעבור לבלאנקוס, לפי הידיעה, אבל שני המועדון לא הצליחו להגיע להסכם על סכום ההעברה.

 

 

לואיס ואן חאל רוצה שדה חאה ישכח מריאל מדריד ויתחיל להתרכז בעונה שבפתח. הספרדי החמיץ את שני המשחקים הראשונים של הקבוצה, אבל נאמר לו שהוא חייב מחר לשחק מחר (שבת) נגד ברצלונה במשחק ידידות בסן פרנסיסקו (ספורט1, החל מ-22:55).

 

"יש לי תקווה טובה שהוא ישחק, כי אנחנו צריכים לעודד אותו. אני חושב ומקווה שהוא יכול לשחק". LVG דרש מדה חאה להתחמם למשחק נגד סן חוסה ברביעי לפנות בוקר למרות שהיה ברור שלא ישחק. "אמרתי לו שיילך לשער ויעמוד בחימום כדי שלחלוצים שלנו תהיה מטרה, אבל אל תעשה דבר לסכן את עצמך או להיפצע", הסביר ההולנדי.

 

בתוך כך, בעוד רפא בניטס אמר על הבלם שלו סרחיו ראמוס: "יש לי הרבה כבוד לוואן חאל, אבל ראמוס שחקן שלנו ויישאר בקבוצה", אבל ה'מארקה' טען הבוקר שיונייטד מפעילה על ראמוס לחץ גדול כדי להודיע שהוא רוצה לעזוב.

 

 

הדרמה גדולה ב'מארקה' שטוען כי בריאל מדריד לא יסכימו להשאיר שחקן שהצהיר מפורשות שהוא רוצה לעזוב ועוד מיועד להיות הקפטן במקומו של איקר קסיאס. ראמוס בינתיים לא רוצה להרגיז את אוהדי הבלאנקוס ומקווה לפגישה עם הנשיא פלורנטינו פרס כדי לסגור את מכירתו ל'אולד טראפורד'. לפי הידיעה חבריו של ראמוס מנסים לשכנע אותו להישאר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ