תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בשל "הכסף" על הספסל: גולדהאר חושש להשקיע

בשל "הכסף" על הספסל: גולדהאר חושש להשקיע
אחרי ההוצאות שלא נשאו פרי, הבעלים לא שש לשלם 2.5 מיליון על דאבור

בעלי מכבי תל אביב, מיץ' גולדהאר הוא מתת אל למועדון הצהוב. הבעלים הקנדי הוא יקיר האוהדים והאיש שהשיב את הקבוצה למרכז הבמה בכדורגל הישראלי.

 

גולדהאר מאציל סמכויות על בכירי עובדיו והשניים שנמצאים בפרונט העונה הם המנכ"ל מרטין ביין מולו עובד גולדהאר והמנג'ר המקצועי, ג'ורדי קרויף.

 

 

קרויף לא הסתדר בלשון המעטה עם המאמן הקודם, פאקו אייסטראן ולמרות תמיכה של מיץ' ושל ביין והטרבל ההיסטורי בו זכה פאקו הלך הביתה. לפני שעזב אמר פאקו כי מכבי שלו צריכה להביא שחקנים נוספים ולהתחזק משמעותית אם ברצונה לנסות להגיע לשלב הבתים בצ'מפיונס.

 

המנכ"ל מרטין ביין שהתבקש להצטרף להחלטות בנושא המקצועי הבהיר כי הנושא אינו מוכר לו והתרחק ממהלכי הקיץ למינוי המאמן אותו בחר קרויף כשגורמים המקורבים אליו ידעו לספר כי סלבישה יוקאנוביץ' הוא המאמן שהפרופיל שלו תואם את חזון העונה הקרובה.

 

בימים האחרונים הפך נושא ההעפלה לשלב הבתים בצ'מפיונס למרכזי בקריית שלום דוחק ומוחק את האמירה של המנג'ר על עדיפות לאליפות בליגת העל. כולם ובעיקר האוהדים דווקא גורסים כי הצ'מפיונס היא המטרה הגדולה בה גולדהאר רוצה לבקר תחילה ולאחריה הזירה המקומית.

 

ההתנהלות של קרוייף בקיץ תמוהה מקצועית. רק הבלם טל בן חיים הגיע לקריית שלום ואמש הצטרף אבי ריקן.

 


ריקן בחנות האוהדים. הרכש השני (מני בן ארי)

 

שוק השחקנים באירופה רווי ולמכבי ת"א יש לפחות עמדה אחת לשחקן זר איכותי שהיה אפשר להביא לעונה אחת עם אופציה.

 

גורם המקורב למכבי תל אביב אמר: "ג'ורדי קרוייף הימר על המשך דרכו במועדון אם הקבוצה לא תעפיל לליגת האלופות. הוא מתעקש ודוחף להביא את מואנס דאבור בסכום שיא עבור מכבי כאילו מדובר בשחקן שיעשה את ההבדל באירופה. להוציא 2.5 מיליון יורו לעונה הנוכחית בלבד נראה כמהלך מתגרה נגד המועדון".

 

מיץ' גולדהאר הוציא על עדן בן בסט (רכישה פלוס שכר) לעונה שעברה 1.2 מיליון יורו. על גילי ורמוט 1.1 מיליון יורו ועל יובל שפונגין 300 אלף יורו. הובטח לו כי הם יהיו שחקני שובר השוויון ויעשו את ההבדל. בפועל ישבו על הספסל או ביציע כמעט לאורך כל העונה שלושה מיליון יורו אליהם יש להוסיף את השכר של ברק יצחקי וברק בדש שיהיו אנשי המילואים ואולי ישחקו החל מהדקה ה–75. לגולדהאר הובטח שהעונה הם ישחקו בהרכב הראשון ובפועל הגיע עוד סוג של תואם פאקו. אם מואנס דאבור יגיע בסופו של יום בסכום המטורף שקרויף מוכן לשחרר לגראסהופרס ולשכרו של השחקן מכבי תכנס לסחרור. הגורם הוסיף: "במקרה זה אי העפלה לצ'מפיונס לא תעבור בשקט בקריית שלום".

 


ורמוט. הצדיק ההשקעה? (אודי ציטיאט)

 

גורם נוסף המקורב למועדון אמר: "ג'ורדי היה יכול להתכונן טוב יותר לעונה הקרובה. הוא השאיר שחקנים כמו קרלוס גרסיה, ניקולה מיטרוביץ', ברק בדש, ברק יצחקי בשכר גבוה במיוחד ולא עשה את השינוי המקצועי בעיקר כשראה את היכולת החלשה של הקבוצה שלא ניצחה מחוץ לבלומפילד מאז חודש ינואר בניצחון המקרי על היורדת ללאומית מ.ס.אשדוד".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ