תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

תמוז מבקש ממכבי חיפה 400 אלף יורו לעונה

\מכבי חיפה זו אופציה טובה עבורי\ | צילום: Gettyimages
הירוקים החלו במו"מ מול פטרולול הרומנית, שדורשת עבור החלוץ 450 אלף יורו
מכבי חיפה תתאמן מחר (ראשון) לראשונה מאז שבה ממחנה האימונים המוצלח מבחינתה באוסטריה. רוני לוי ממשיך לחפש שחקנים בפינצטה והיום (שבת) נרשמה התקדמות משמעותית עם חלוץ פטרולול, טוטו תמוז.
 
בין המועדונים מתקיים מו"מ מתקדם כאשר הקבוצה הרומנית דורשת כ-450,000 יורו בעבור החלוץ. כידוע, פטרולול נמצאת בקשיים כלכלים והיא לא תעמוד בדרכו של תמוז לחזור לישראל כל עוד תתקבל הצעה שתשרת את צרכיה.
 
 
 גורם במועדון החיפאי אמר לספורט1: "זו ההזדמנות של יעקב שחר. אם הוא יחתים את טוטו תמוז יימכרו 25,000 מנויים וחשוב מכך - רוני לוי רוצה לראות אותו בקבוצה".
 
 
רוני לוי. רוצה מאוד את החלוץ (עדי אבישי)
 
לפני כחודש נפגש אקס הפועל ת"א עם הנהלת האדומים במטרה לחזור למועדון - האדומים כבר סיכמו את הפרטים מול פטרולול, אלא שתמוז סירב להצעה של 350,000 דולר וחוזה לעונה אחת. בעקבות הדברים, הפועל ת"א הודיעה כי היא יורדת מהחלוץ.
 
לספורט1 נודע כי טוטו תמוז שוחח טלפונית במהלך השבוע החולף עם יעקב שחר ורוני לוי והעביר להם את דרישותיו הכספיות. החלוץ דורש כ-400,000 יורו לעונה בחוזה לארבע שנים עם אופציה לעונה נוספת. בראיון שערך לא מזמן תמוז לא שלל את האפשרות שישחק בכרמל: "מכבי חיפה זו אופציה טובה מאוד עבורי". לא מן הנמנע שהשחקן שהיה מועמד לגזיאנטפספור, מכבי והפועל ת"א, ישחק בעונה קרובה תחת רוני לוי.
 
תמוז (27) החל את הקריירה בהפועל פ"ת, בשורותיה שיחק גם במחלקות הנוער, ולאחר מכן עבר לבית"ר ירושלים. בתום ארבע שנים בבירה תמוז עבר להפועל ת"א ואחרי שלוש שנים החליט לעבור לשחק באירופה וחתם באוראל הרוסית. לאחר עונה לא מוצלחת עבר החלוץ לרומניה ובשנתיים האחרונות הוא משחק בפטרולול. אשתקד הוא כבש 11 שערי ליגה ב-22 הופעות.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ