תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קרויטר השווה שיא אישי ויהיה באליפות העולם

קרויטר השווה שיא אישי ויהיה באליפות העולם
צפו בו קופץ 2.28 מ' וקובע את הקריטריון: "ידעתי שאני בכושר מצוין"

קופץ הגובה דימה קרויטר הבטיח הערב (ראשון) את מקומו באליפות העולם באתלטיקה בבייג'ין לאחר שהשווה את שיאו האישי וקבע 2.28 מטרים בדרך לזכייה בתחרות בפורטוגל.

 

קרויטר הגדיל את המשלחת הישראלית לחמישה אתלטים והצטרף לקופצת המשולשת חנה מיננקו, מטילת הכידון מרגריטה דורוז'ון, רץ ה-400 מ' דונלד סנפורד והאצנית אולגה לנסקי.

 

 

קרויטר המאושר אמר בסיום התחרות: "בעבר הצבתי לעצמי משימות לקבוע את הקריטריון לאליפות העולם או למשחקים האולימפיים וזה תמיד הפעיל עליי לחץ גדול שבלם אותי למעשה. השנה לעומת זאת, לאחר שעברתי 2.21, כל תוצאה מעבר לזה הרגישה לי כמו בונוס. קפצתי בהנאה".

 

"הכי חשוב להציב מטרות ריאליות, כי אם אתה מציב מטרות לא ריאליות ואתה לא משיג אותן אתה מרגיש כמו לוזר. ידעתי שאני בכושר מצוין והיה חבל לי לסיים את העונה מוקדם יחסית. עכשיו אני שמח שהארכתי לעצמי את העונה ויש לי זמן להתכונן עד בייג'ין שזה רק בעוד חודש. אני יכול עוד לעבוד על שיפורים מסוימים, ומי יודע, אולי לשפר את התוצאה בעוד כמה סנטימטרים".

 

אמרי פרסיאדו ממכבי ת"א, אלוף ישראל ב-100 וב-200 מ', ניצח היום (ראשון) גם באליפות בלגיה בריצת 100 מ' בתוצאה 10.62 שנ'. באותה תחרות סיימה יפעת זליקוביץ' ממכבי ראשל"צ במקום השלישי בתחרות הקפיצה לרוחק בתוצאה 6.10 מ'.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ