סוף לסאגה: הבוררות בין רייכרט למכבי נפתחת

סוף לסאגה: הבוררות בין רייכרט למכבי נפתחת רייכרט. מה יעלה בגורלו? | צילום: עדי אבישי
סוף לסאגה המתישה של פגרת הקיץ? הפועל תל אביב ממתינה
הבוררות בין בן רייכרט למכבי תל אביב תצא הערב (שני) לדרך אצל עו"ד עמיאל תגר שנקבע לדון בנושא ע"י בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לאחר ששני הצדדים לא הגיעו להסכמה על הבורר.


רייכרט המחרים את אימוני מכבי תל אביב מעוניין באמצעות עו"ד יוסי שפרלינג לקבוע כי הוא זכאי להשתחרר ממכבי תל אביב בעיקר בשל יחס אוהדי האלופה כלפיו ובעיקר בשל ההתנהלות מולו והאיומים על חייו ביום יום.


רייכרט שלח כאמור מכתב אישי לבעלי מכבי, מיץ' גודלהאר בו פירט את הסיבות לבקשתו וביקש ממנו להתערב במהלך ולשחרר אותו ממכבי בה אין בכוונתו לשחק.


נכון לעכשיו אין באופן מעשי מועדון שעומד מאחורי בן רייכרט, אך ברור שהפועל ת"א מחכה להחלטת הבורר בנושא.רייכרט. סוף הפרשה בדרך (עדי אבישי)


הבורר עמיאל תגר אמור לקבוע תג מחיר לעזיבת רייכרט, או שיקבע כי השחקן רשאי לעזוב את הצהובים לאור ההתנהלות שלהם בנושא. נושא סכום המכירה שמור לוועדה למעמד השחקן ובקשה שכזאת אמורה להתקבל כשקבוצה (הפועל ת"א) תתייצב מאחורי המהלך.


גורמים שונים בכדורגל מנסים למצוא נוסחה שקטה בה יעזוב רייכרט את מכבי תל אביב להפועל תל אביב בפיצוי כספי מוסכם. את מכבי תל אביב ייצג בדיונים היועץ המשפטי של המועדון עו"ד מורן מאירי.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • CFR קלוז'
  0
  סלביה פראג
  1
  Live
 • אפואל ניקוסיה
  0
  איאקס
  0
  Live
 • לאסק לינס
  0
  קלאב ברוז'
  1
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ