תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יוקאנוביץ' מודאג: עובד אישית עם ההגנה

טיבי ובן הרוש באימון. יפתחו מול הצ'כים | צילום: אודי ציטיאט
המאמן מתכנן שינוי מול פלזן (שלישי, 20:30): "אף אחד מההגנה לא התקדם"

במכבי תל אביב נמשכות ההכנות לקראת המשחק הראשון מחר (שלישי, 20:30, ספורט1) נגד ויקטוריה פלזן הצ'כית במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות.

 

המערך האחורי ומשחק ההגנה הוא החלק החלש ונקודת התורפה של הצהובים ומה שמדאיג בעיקר את המאמן סלבישה יוקאנוביץ'.

 

 

המאמן הסרבי שניסה במהלך מחנה האימונים באוסטריה הרכבים שונים בקו האחורי ושינה שיטות בשני המשחקים נגד אלופת מלטה, היברניאנס מכיר בעובדה שהמעבר לשלב הבא יקום וייפול על החבורה מהקו האחורי.

 

באימונים האחרונים אחראי יוקאנוביץ' על תרגול משחק ההגנה ועובד מולם אישית לאורך מרבית האימונים. נדמה שהמאמן מלמד את שחקניו הישראלים והזרים את תורת ההגנה מחדש. יוקאנוביץ' למד משני המשחקים נגד אלופת מלטה כי קשרי וחלוצי היריבה החלשה לכאורה הגיעו בקלות לתוך הרחבה ומהלכי הבלימה הסתיימו רובם בעבירות שביצעו שחקני ההגנה בעיקר בשל עמידה, סגירה לא נכונה וקריאת משחק לא טובה. יוקאנוביץ' תרגל מחדש את נושא הסגירות מאחור ואת היציאות קדימה של המגנים מול המערך המהיר והיצירתי של הצ'כים ובעיקר את נושא הרחקות הכדור מתוך רחבת העונשין והיציאה הנכונה קדימה.

 


יוקאנוביץ' עושה חישובים. ישנה מערך (אודי ציטיאט)

 

במועדון אמרו בנושא: "המאמן הסרבי מבין שמשחק ההגנה הלא טוב נגרר מהעונה שעברה. איש משחקני העונה שעברה לא עשה התקדמות והיכולת הנוכחית לא תספיק מול ויקטוריה פלזן. השחקנים מעריכים את יוקאנוביץ' ומבינים כי משחקי המבחן שלהם הם נגד פלזן. מישהו במכבי נרדם בשמירה. הדיבורים על אלי דסה ומגן זר היו עד עכשיו מהלכי סרק".

 

על פי התרגולים האחרונים אמור הבלם הספרדי קרלוס גרסיה לרדת לספסל ובמקומו יחד עם טל בן חיים ישחק איתן טיבי שלא שותף כלל נגד היברניאנס בבלומפילד.

 


ריקן בחנות האוהדים. בכורה בצהוב (מני בן ארי)

 

בתרגולים נראה כי עומרי בן הרוש המגלה יכולת חלשה ביותר יועדף בכל זאת שוב בעמדת המגן השמאלי על פני יואב זיו. הרכש האחרון אבי ריקן תורגל כשחקן אגף שמאל בהתקפה. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ