תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הנבחרת פתחה בהכנות לאליפות אירופה

עומרי כספי. ההכנות החלו | צילום: עדי אבישי
המאמן אדלשטיין זימן 16 שחקנים לאימון הפתיחה. הקדטים ניצחו ברומניה 62:96

נבחרת הכדורסל החלה באימוניה לקראת משחקי אליפות אירופה שיפתחו ב-5 בספטמבר. ישראל שובצה לבית א' עם צרפת המארחת, רוסיה, פינלנד, בוסניה ופולין.

 

ארבע הראשונות בבית יעפילו לחלקה השני של האליפות, בליל, שם יתמודדו במשחקי הצלבה נגד העולות מבית ב'.

 

 

16 שחקנים זומנו לאימונים, ביניהם רפי מנקו, ששיחק בעונה שעברה בגלבוע גליל כמושאל מהפועל ירושלים, אליה יחזור העונה.

 

המאמן ארז אדלשטיין, שצירף לצוות המקצועי כעוזר שני לליאור ליובין, את אלון שטיין זימן כאמור 16 שחקנים לאימון הפתיחה: עומרי כספי, גל מקל, ליאור אליהו, יוגב אוחיון, בר טימור, רביב לימונד, אפיק ניסים, שון דוסון, דגן יבזורי, רפי מנקו, עוז בלייזר, אלישי כדיר, רוברט רות'בארט, אלכס צ'וברוביץ', דיאור פישר ויניב גרין.

 

בשבוע הבא ייצאו 12 כדורסלנים למקדוניה, שם תקיים הנבחרת את משחקי האימון הראשונים שלה נגד הנבחרת המקומית ואוקראינה. בהמשך תפגוש הנבחרת בארץ את סרביה ואחר כך את קרואטיה, אסטוניה ובוסניה.

 

נבחרת הנוער, שהעפילה מהמקום הראשון לשלב השני של אליפות אירופה דרג ב', עם ניצחון על איסלנד שעלתה אף היא לשלב הבא, תפגוש את שבדיה שאף לה מאזן מושלם.

 

נבחרת הקדטים של ישראל ניצחה במשחק אימון בבוקרשט את רומניה 62:96. קלעו לנבחרת: יאיר קרביץ 20, עמית עבו 12, תומר לוינסון 11, איתן פארקר 10, עמית זיס 9, עידו שבת 7, תומר פורת 6, אריאל זאנו 6, אורי חי 5, איילון טויזר 4, יובל מיכאלי 4, דביר רינגולנד 2. מחר תשחק הנבחרת נגד מקדוניה.

 

 

 

 

 

 

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ