תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו פותח עונה: "הזאר הטוב באנגליה"

מוריניו. חד מתמיד | צילום: gettyimages
ה'מיוחד' עקץ: "ונגר? שישיג מחשבון". על רונאלדו: "כדורגל משחק קבוצתי"
"כדאי להיות השחקן הכי טוב בעולם, אתה צריך לזכות בתארים". הציטוט שייך למאמן צ'לסי, ז'וז'ה מוריניו שהביע את משנתו על מקומו של אדן הזאר בטופ העולמי: "כדורגל ללא תארים זה כלום. מסי זכה בטרבל, הוא זכה בשלוש מסגרות שונות בשנה שעברה, הוא הגיע לגמר הקופה אמריקה והייתה לו ולקבוצה עונה פנטסטית".
 
"המיוחד" התבקש להתייחס לרונאלדו ושלח עקיצה ברורה: "אני לא אוהב שחקנים או מאמנים שזוכים בעיקר בתארים אישיים, כדורגל זה משחק קבוצתי". כזכור, רונאלדו זכה אשתקד בכדור הזה ובתואר מלך השערים של הליגה הספרדית ואילו ריאל מדריד סיימה עונה מאכזבת למדי.
 
 
הפורטוגלי הרעיף מחמאות לעבר הכוכב הבלגי של הבלוז: "הוא לא מפחד לקחת אחריות ויש לו את כל מה שצריך כדי להתקדם. הוא השחקן הטוב באנגליה".
 
 
המיוחד עקץ את בן ארצו: "כדורגל משחק קבוצתי" (Gettyimages)
 
מוריניו בחר לסיים את הראיון בצורה יצירתית, כמו שהוא אוהב, עם עקיצה למנג'ר ארסנל, ארסן ונגר: "ההצעה שלי לונגר, לך תשיג לך מחשבון. זה אחד הדברים הכי קלים לעשות, אין מקום לספקולציות. כך אתה יכול להיות כן ואוביקטיבי, אם אנחנו נחשב את הסכומים שהקבוצות באנגליה הוציאו בשנים האחרונות, אתם תהיו מופתעים. ארסנל רכשה את אוזיל, אלכסיס, צ'ך ועוד הרבה מאוד שחקנים".
 
 
"המיוחד" השיב לדבריו של ונגר שהתראיין בימים האחרונים ואמר כי זו משימה בלתי אפשר עבור התותחנים לזכות באליפות בגלל התקציבים האסטרונומים של הקבוצות הגדולות בפרמיירליג.
 
 
ונגר. יחליף את המים במחשבון? (Gettyimages)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ