מוריניו: "שגברת בניטס תתרכז בדיאטה של בעלה"

מוריניו: "שגברת בניטס תתרכז בדיאטה של בעלה"
אחרי הניצחון על ברצלונה, ענה מנג'ר צ'לסי לאישתו של מנג'ר ריאל מדריד
צ'לסי רשמה לפנות בוקר (רביעי) ניצחון יוקרתי על ברצלונה בגביע האלופות, אבל יצאה ממנו חבולה וכואבת. גארי קייהיל נפצע במהלך כיבוש שער השוויון המאוחר (2:2 לפני ההכרעה בפנדלים) ובקבוצה חוששים שהוא שבר את אפו. כמו כן, דייגו קוסטה מתח את שריר הירך וגם הוא ייבדק היום כדי לברר את חומרת פציעתו. לא מן הנמנע שצ'לסי תיאלץ לשחק בלי שניהם בוומבלי נגד ארסנל ביום ראשון (שידור חי בספורט1 וב-HD).


אחרי הניצחון על ברצלונה עלה ז'וזה מוריניו להתקפה וניצל את ההזדמנות במסיבת העיתונאים לסגור חשבון עם רפא בניטס, אחרי שאישתו של מאמן ריאל מדריד אמרה בראיון למגזין הספרדי 'לה רחיון' שבעלה תמיד היה צריך לנקות את הבלגאן שהשאיר אחריו "המיוחד" בקבוצות אותן עזב, כמו צ'לסי ואינטר בעבר ועכשיו במדריד.


מוריניו שאוהב את ההרמות להנחתה האלו יצא בהתקפה חריפה על הגברת בניטס ובעלה: "היא קצת התבלבלה. הבעל שלה החליף את רוברטו די מתיאו בצ'לסי ולא אותי ובריאל מדריד את קרלו אנצ'לוטי. המועדון היחיד בו הוא החליף אותי ישירות היה אינטר ואחרי שישה חודשים הוא הרס את הקבוצה שהיתה הכי טובה אז באירופה. כנראה שמשעמם לה אם היא מדברת עליי או חושבת עליי. יותר טוב שתדאג לדיאטה של בעלה ותדבר פחות עליי".


על המשחק נגד ברצלונה: "אף אחד לא חשש מהפסד או ניצחון, עבור שתי הקבוצות מדובר במשחק אימון. אנחנו מחפשים כרגע לשחק באינטנסיביות הכי גדולה. זה היה משחק מצוין שהיה יכול להיגמר גם ב-4:4. לפנדלים אין שום משמעות, אבל עבור האוהדים זה דבר יפה. הודיתי ללואיס אנריקה שהם נתנו לנו משחק מצוין. אנחנו רגועים, יש לנו סגל טוב ואני משוכנע שנגן על התואר שלנו העונה בליגה".


מוריניו גם פתח השבוע במלחמה חדשה עם ארסן ונגר, מנג'ר ארסנל ושאר הקבוצות הגדולות בליגה, כשטען שהם מנסים לקנות את האליפות בכסף והם צבועים מכיוון שפעם אמרו זאת על רומן אברמוביץ'. ונגר ירה בחזרה: "מוריניו לא יכתיב את מדיניות הרכש של ארסנל. בניגוד אליו, אנחנו לא מוציאים את הכסף שאין לנו. כשיש לנו כסף אנחנו רוכשים שחקנים. אנחנו רוצים לשחק כדורגל ולהשאיר את הדיבורים לאחרים".


הצרפתי התלונן: "בשבוע אחד תוקפים אותי פעמיים. יש כאלה שאומרים שאני מוציא יותר מדי כסף, אחרים מתלוננים שאני לא מוציא. אם אתה רוצה להצליח אתה צריך להתרכז במה שיש לך בקבוצה (תשובה למכבי תל אביב? י.ז). אם תבדקו את הסטטיסטיקה שלנו תופתעו כמה שחקנים אנחנו גידלנו ופיתחנו". ארסנל וגם צ'לסי לא התחזקו בצורה ניכרת, אך מוריניו לא אהב את העובדה שפטר צ'ך חצה את הכביש ליריבה האדומה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ