ניר קלינגר: "מכבי תלויה מדי בערן זהבי"

ניר קלינגר: "מכבי תלויה מדי בערן זהבי" זהבי. עדיין לא נמצאה השיטה הנכונה למכבי ת\א | צילום: עדי אבישי
האזינו למאמן מנתח: "הייתי מצרף חלוץ, ההגנה של יוקאנוביץ' חשופה מדי"
הפעם האחרונה שמכבי תל אביב הגיעה לשלב הבתים בליגת האלפות הייתה לפני 11 שנה, בעונת 2004/5 אז על הקווים עמד ניר קלינגר. היא הצליחה לנצח את אייאקס ולסיים בתיקו מכובד מול יובנטוס – אבל הקמפיין המכובד הוא גם הזיכרון האחרון של הצהובים מאותו מפעל יוקרתי.


הערב (רביעי) קלינגר התראיין ב"תכנית הספורט" ב-103FM ותחילה שוחח על סגל הקבוצה: "לא דוגל בסגל רחב מדי, זה רק מוביל לבעיות. הייתי מצרף רק שחקן אחד, חלוץ שייתן מענה. למכבי ת"א יש חלוץ נהדר בשם ברק יצחקי והוא צריך לשחק, אבל הם צריכים עוד חלוץ לידו".


על משחק ההגנה אמר המאמן: "טעון שיפור, אבל צריך זמן לתרגל. שפונגין הוא כמו שחקן חדש ויש בלם חדש. הייתי רוצה לראות את איתן טיבי, אבל אני מניח שיש פה עניין חוזי או משהו כזה" התייחס קלינגר לספסולו של הבלם והעדפתו של קרלוס גרסיה, "יכול להיות שזה לא השיקול המוביל, אבל בעידן המודרני שחקן כמו טיבי, שהושקע בו לא מעט כסף ומסיים חוזה בקיץ, מן הראוי שרוצים להחתים אותו כבר עכשיו. אם הוא לא חותם הוא צריך להבין שהוא מסתכן ויכול לשבת בצד".ורמוט. הרבה בזכותו מכבי התעוררה במחצית השנייה (עדי אבישי)


"נראה לי שבכושר הנוכחי, התלות בערן זהבי גדולה מדי. כשראיתי את יצחקי, ריקן ו-ורמוט בחצי השני, אני מאוד אופטימי עבור מכבי" הוסיף קלינגר, שגם התייחס לבחירותיו של המאמן הקודם לעומת אלה של יוקאנוביץ' "פאקו שיחק עם משולש חזק באמצע ואז ההגנה פחות עמדה בלחץ. היום מנסים דברים אחרים וההגנה חשופה ולא עומדת בזה".


"יוקאנוביץ' נראה לי כמו בחור שיודע מה הוא רוצה מעצמו, אבל זה עוד לא שם עם הקבוצה. הוא לא מצא את הפורמולה הנכונה ודווקא כשהוא עבר לשחק עם שני אחוריים בחצי השני, זה היה נראה יותר טוב".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ