תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צפו בבן רייכרט מדבר: "תנו לי שקט"

צפו בבן רייכרט מדבר: "תנו לי שקט"
קשר המריבה, שחזר להפועל ת"א: "רק רוצה לעשות את העבודה שלי"

בשעה טובה, סאגת בן רייכרט מאחורינו. קשר המריבה, שנרכש הבוקר (שלישי) על ידי הפועל תל אביב ממכבי תל אביב תמורת מיליון יורו, ערך הערב אימון בכורה במדים האדומים. "אני נרגש, הגעתי למקום שרציתי", אמר הקשר, "תנו לי את השקט שלי, אני רק רוצה לעשות את העבודה שלי. יאללה הפועל".

 

כ-60 אוהדים שנכחו במקום שרו שירי עידוד לרייכרט ובגנותה של היריבה העירונית, מכבי תל אביב, אך במקום לא נרשמה היסטריה מיוחדת. רייכרט עצמו נראה מעט נרגש כאשר לקח חלק באימון עם חבריו החדשים. אגב, הקשר ישוב ללבוש את הגופיה מספר 9 שנשמרה עבורו. הקבוצה ערכה קבלת פנים תוך כדי מחיאות כפיים לכבוד רייכרט וליביו אנטל, שגם לאחרון היה זה אימונו הראשון בקבוצה

 

 

על פי הסיכום שהושג הבוקר בין הצדדים, הפועל תרכוש את כרטיסו של בן רייכרט ממכבי בסכום של כמיליון יורו בתשלום אחד והשחקן יעבור לשורות האדומים באופן מיידי. רייכרט עצמו אמר לאחר חתימתו הבוקר: "אני נרגש ומאושר לחתום ולהיות שייך להפועל תל אביב. זוהי הגשמת חלום בשבילי וברצוני להודות לכל מי שנרתם למעני ומעל כולם לאמיר כבירי. נאמרו המון מילים בענייני, עכשיו הגיע הזמן לעבודה קשה. רק הפועל!".

 

רייכרט. במוקד העניינים (עדי אבישי)

 

על הדשא הוא כבר באמת שמח (עדי אבישי)

 

ומעבר לרייכרט, גם היה אימון. רמזי ספורי היה חבוש ברגלו כנראה בגלל חבלה שספג בדרבי והתקשה להתאמן. מנגד אדי גוטליב, קלאודיו בומבה ואיד אבו אביד שנפצעו גם הם בדרבי ערכו אימון מלא ונראו כשירים לחלוטין. דודו ביטון, שלא שיחק בשבת בשל פציעה, גם נטל חלק באימון ונראה כי גם הוא יהיה כשיר למשחק החוץ בגביע הטוטו מול בני יהודה בשבת.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ