תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

די מריה הוצג בפ.ס.ז': "דברים לא הסתדרו במנצ'סטר"

די מריה והחולצה החדשה. המטרה | צילום: AFP
הארגנטיני השלים את מעברו: "היו לי הצעות נוספות". איברהימוביץ' יישאר
העסקה הגדולה של הקיץ נחתמה, הושלמה - והערב אנחל די מריה הוצג רשמית בפ.ס.ז' במסיבת עיתונאים.
 
"האטריה" עזב את מנצ'סטר יונייטד והצטרף לאלופת צרפת תמורת 44.3 מיליון ליש"ט, העסקה היקרה ביותר של הקיץ פרט למעבר ראחים סטרלינג מליברפול למנצ'סטר סיטי.
 
 
"אני מאוד שמח להצטרף לפאריס סן ז'רמן" אמר אנחל די מריה בפתיחת דבריו. "מספר שנים פאריס ניסתה לרכוש אותי ואני גאה להיות שחקן הקבוצה ולשתף פעולה עם שחקנים כמו איברהימוביץ' ולאבסי. אחת הסיבות שהגעתי גם הייתה חברי חאבייר פסטורה".
 
 
"אני נותן הכל בכל קבוצה" המשיך הארגנטיני. "לצערי דברים לא כל כך הסתדרו במנצ'סטר - זו לא הייתה רק החלטה שלי לעזוב, הם גם הסכימו למכור אותי. אתן את המקסימום עבור פ.ס.ז' ואני רוצה להודות להם על שהאמינו בי ורכשו אותי. היו לי הצעות נוספות, אבל הפרוייקט הזה מצוין וגם העובדה שלורן בלאן התקשר אליי פעמיים השפיעה על החלטתי". 
 
הארגנטיני הגיע לפאריס עם פציעה קלה אך דאג להרגיע את האוהדים: "אני לא יכול להתאמן אחרי שנפצעתי בקופה אמריקה, תוך שבועיים-שלושה אשוב לכר הדשא. אשחק בכל העמדה שהמאמן יבקש ממני".
 
די מריה והסמל החדש (AFP)
 
"כולם יודעים מי זה די מריה. הוא שחקן נהדר ואדם נפלא" אמר נאסר אל חאליפי, בעלי פ.ס.ז' בעת הצגתו את הארגנטיני. "אני מודה לו על שהוא בחר את פ.ס.ז', כי אני יודע שהיו לו הצעות נוספות מקבוצות גדולות".
 
המטרה המוצהרת של פ.ס.ז' בהבאת אנחל די מריה היא זכייה בליגת האלופות: "הוא יעזור לנו במפעל הזה. הוא כבר זכה בליגת האלופות עם ריאל מדריד ואני מקווה שהוא יזכה גם איתנו" הוסיחף הנשיא.
 
בסיום מסיבת העיתונאים הבהיר פעם נוספת אל חאליפי שזלאטן איברהימוביץ' יישאר במועדון ולא ישוחרר.
 
מספר 11 החדש בעיר האורות (AFP)
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ