תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דה בריינה הודיע: "אשאר בוולפסבורג"

דה ברויינה. נשאר זאב | צילום: GettyImages
הבלגי הלוהט דוחה את סיטי. אלופס: "הוא כלל לא ביקש לעזוב"
האם קווין דה בריינה יישאר עונה נוספת בוולפסבורג? עושה רושם שכן. כידוע, הבלגי הבין לאומי הוא המטרה המרכזית של מנצ'סטר סיטי והספקולציות לגבי מעבר אפשרי מופיעות בכלי התקשרות באנגליה ובגרמניה כבר מספר חודשים. לפי הדיווחים, ההצעה האחרונה שהסיטיזנס הגישו לזאבים - 50 מיליו יורו  - אולם סגנית אלופת גרמניה לא היססה ודחתה את ההצעה באופן מיידי.
 
דה בריינה (24) שזכה בתואר שחקן העונה בגרמניה, כבש אשתקד עשרה שערים ובישל 21 (שיא בונדסליגה חדש) ועזר לזאבים לרשום עונה יוצאת דופן בסטנדרטים של המועדון - מקום שני בטבלה וזכייה בגביע הגרמני. כזכור, רק לפני כשבוע הזאבים גברו על באיירן מינכן והניפו את הסופר קאפ הגרמני.
 
 
קלאוס אלופס מנהלה הספורטיבי של וולפסבורג, התייחס לעתידו של השחקן שמחזיק בחוזה עד 2019: "חייבים לדבר בכנות, זה לא סביר שהוא יישאר אצלנו עד תום החוזה. קווין לא בא אליי וביקש לעזוב ואני מניח שזה גם לא יקרה, בעונה הקרובה הוא יישחק בוולפסבורג".
 
 
מלך הבישולים של הבונדסליגה. כלל לא ביקש לעזוב (Gettyimages)
 
שחקן העונה בגרמניה הבהיר: "אני נשאר במועדון, אני לא אחד שאומר שאני נשאר ואז אחרי שבועיים אעזוב. חשוב לי להיות כנה עם האוהדים. אם בסוף זה יקרה ואעבור למועדון אחר אני לא אצא שקרן - זה הכדורגל. אני יודע שזה לא קל לאוהדים".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ