תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

עיתוני אנגליה נגד שווייני: "אכל יותר מדי כרוב בקיץ"‎

עיתוני אנגליה נגד שווייני: "אכל יותר מדי כרוב בקיץ"‎
הקשר ספג ביקורות נוקבות על היכולת נגד טוטנהאם: "אין לו מקום בהרכב"
מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, לואיס ואן חאל, אומנם שר בסיום מסיבת העיתונאים שלו אתמול אחרי הניצחון על טוטנהאם 0:1 את השיר "כשאהיה בן 64 של החיפושיות" לרגל יום ההולדת שלו, אבל אם היה קורא היום את הביקורות בעיתוני אנגליה על בסטיאן שוויינשטייגר, אותו רכש מבאיירן מינכן, לא היה בוודאי פוצח בשיר. 
 
שווייני שיחק רק חצי שעה אחרי שנכנס כמחליף והעיתון 'סאנדיי אקספרס' כתב עליו: "הקשר של באיירן אכל יותר מדי כרוב כבוש בקיץ. לא פלא שקיבלו אותו במחיאות כפיים סוערות, כי הוא היה שחקן גדול, אבל לואן חאל היה מזל שקייל ווקר כבש שער עצמי". אולי כדי לרכך את הדברים העיתון כתב שהתרומה של הקשר של באיירן מינכן לשעבר תהיה בעיקר בניסיון ובכושר מנהיגות. 
 
 
ה'סאנדיי סטאר' העניק לקשר הגרמני רק ציון 6 מתוך 10. העיתון 'מייל און סאנדיי': "לא ראינו הרבה מ-250 מיליון ליש"ט של רכש שהושקעו בשנה של ואן חאל בתפקיד. המשחק של שוווייני הסתכם בכרטיס צהוב אחרי שבעט בנאסר צ'אדלי". העיתון העניק לו ציון 5 מ-10. 
 
ה'אובזרבר' כתב: "לשוויינשטייגר אין כרגע מקום בהרכב הפותח של מנצ'סטר יונייטד. חסר לו בבירור כושר משחק. לפחות האוהדים עשו לו את קבלת הפנים היפה במשחק". 
 
עלה מהספסל והתקשה להרשים (Gettyimage)
 
'סאנדיי מירור': "שווייני התקבל כגיבור, אבל המכנסיים הארוכות יחסית שלבש היו משונות וגנבו את ההצגה. אם יהיה כשיר אולי יהיה אחד השחקנים הטובים של הקבוצה השנה". ציון 5 בלבד. 
 
העיתון 'סאנדיי טלגראף' ציין שעם כניסתו של שוויינשטייגר איבדה יונייטד את השליטה שלה במגרש. העיתון ציין: "לשחקן הגרמני היו בעיות להתרגל לקצב המשחק המהיר". 'הסאנדיי טיימס' כתב: "שוויינשטייגר צריך להתאמן הרבה עד שיהיה בכושר".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ