תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רשמית: דסה ואזולאי עברו מבית"ר י-ם למכבי תל אביב

דסה ואזולאי במדים הצהובים | צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב
השניים חתמו סופית: "שמחים להצטרף למועדון גדול". גם זר צפוי להגיע

המו"מ על העברת אלי דסה ושלומי אזולאי למכבי ת"א נסגר. בעלי בית"ר ירושלים, אלי טביב השוהה בארה"ב ויועציו המשפטים בישראל ניהלו מו"מ אל תוך הלילה (בין ראשון לשני) מול אנשי מכבי ת"א מרטין ביין וג'ורדי קרויף בליווי פרקליטי הקבוצה כדי להוציא לפועל את מעברם של השחקנים כבר במהלך היום. שני השחקנים נעדרו מאימון הבוקר (שני) של בית"ר ירושלים והקבוצה הודיעה: "אלי דסה ושלומי אזולאי עזבו את המועדון וישחקו במכבי תל אביב. מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים מודה לשניים ומאחל להם בהצלחה. חשוב להבהיר, השניים רצו לעזוב ולהתקדם מקצועית (השתתפות במפעלים אירופים), וכלכלית.

 

דסה ואזולאי חותמים על החוזה עם המנכ"ל מרטין ביין (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

 

בעקבות הנזקים הכלכליים הנאמדים במיליוני שקלים, שנגרמו למועדון ע"י חלק מאוהדי הקבוצה בעונה הקודמת ובמוקדמות הליגה האירופית, מכירת השחקנים הייתה בלתי נמנעת וזאת לאחר שכל העול נפל לבד על כתפיו של אלי טביב. צריך להיכנס לפרופורציות, בכל העולם, במועדונים הגדולים ביותר נמכרים שחקנים ועוברים ממועדון אחד למשנהו. זה הזמן לחלק השפוי והאמיתי בקהל להראות תמיכה. מעבר לכך, לא ישוחררו שחקנים מהמועדון. אין ולא הייתה הצעה על אף שחקן וכאמור אין גם כוונה לשחרר. הבעלים עושה הכל על מנת לצרף שחקן או שניים אשר יתאימו לקבוצה מקצועית".

 

 

שני שחקני הרכש החדשים בקריית שלום (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

 

לספורט1 נודע כי שני השחקנים היו אמש במשרדי מכבי ת"א בנוכחות עו"ד מורן מאירי, נציגה של מכבי ת"א וסגרו את פרטיהם בצהוב. עתה מחכים לאישור מטביב והצגתם תהיה בשעות הקרובות. אזולאי אישר למקורביו שסגר במכבי ת"א כאשר השחקנים חזרו על מנת לחתום על החוזה ולהיות מוצגים בצהוב. מכבי תל אביב תשלם עבור השניים 1.6 מיליון יורו ככל הנראה בשני תשלומים. הנושא האחרון שממתין לסגירה ומנע את ההודעה הוא הדרישה של אלי טביב לקבל 15 אחוזים ממכירה עתידית של דסה ואזולאי לאירופה.

 

אלי דסה שישחק עם החולצה מספר 2, כפי שהיה בבית"ר ירושלים, ירוויח 330 אלף דולר לעונה בחוזה לחמש שנים. שלומי אזולאי שיקבל את החולצה מספר 16, ישתכר 230 אלף דולר בחוזה ארוך טווח דומה. חוזיהם של השניים הועברו לבקרה כשהעסקה מוערכת ב-7.1 מיליון ש"ח. לעת עתה לא הגיעו הצדדים להסכם על העברתם של ברק בדש או דן איינבינדר לבית"ר ירושלים מהלך שעשוי לצאת לפועל בימים הקרובים.

 


אזולאי. לרשות יוקאנוביץ' בקרוב (עדי אבישי)

 

אלי דסה אמר לאתר הרשמי של המועדון בעת החתימה: "אני נרגש מאוד ושמח להגיע למועדון גדול כמו מכבי ת"א ואני מקווה להיכנס למעגל ההצלחות שלו". שלומי אזולאי, הוסיף: "אני שמח להצטרף למכבי, מועדון מעוטר שנמצא עם הפנים קדימה. חובת ההוכחה היא עלינו ונצטרך להציג את היכולת שלנו".

 

דסה אינו יכול לשחק נגד באזל בפלייאוף האלופות בשל ההרחקה שספג במשחק של בית"ר ירושלים נגד שרלרואה. הוא יהיה בחוץ גם במשחק הראשון בשלב הבתים בליגת האלופות (אם מכבי תעבור) או של הליגה האירופית. שלומי אזולאי יוכל לעמוד לרשות המאמן סלבישה יוקאנוביץ'. במקביל הצהובים צפויים להנחית שחקן זר ביממה הקרובה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ