תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אזולאי טוב ממיטרוביץ', אבל אולי אני משוחד"

| צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א
נמני דיבר על מעברם של הקשר ודסה למכבי ת"א, ועדכן על דאבור. האזינו

"המו"מ היה די ארוך. התחיל בסוף העונה שעברה ונמשך, עם הפסקות, לאורך שלושת החודשים האחרונים", אמר הערב אבי נמני, סוכנם של אלי דסה ושלומי אזולאי, לתכנית הספורט של 103FM לאחר שהשניים עברו היום באופן רשמי מבית"ר ירושלים למכבי ת"א. "בשבוע האחרון הוא התקדם באופן אינטנסיבי, והצלחנו לסגור את זה ב-48 השעות האחרונות", הוסיף נמני.

 

שחקן העבר גם חשף מתי התחילה האלופה להביע עניין בשני שחקניו: "היא רצתה את דסה באמצע העונה שעברה, ואת אזולאי בסוף העונה הקודמת. מכבי הבינה שהיא ממשיכה באירופה וצריכה לחזק את הסגל, כך שהצלחנו לחבר בין אלי טביב לג'ורדי קרויף ומרטין ביין ולהביא את העיסקה לסיכום". ובניגוד לדיווחים על מעבר אפשרי של ברק בדש או דן איינבינדר לבירה, נמני הבהיר: "מעולם לא דובר על שחקן מכבי ת"א שיעבור בתמורה".

 

 

נמני גם הסביר מה המחיר הראשוני אותו ישלמו הצהובים לטביב, ומדוע: "יש פה מלחמה. הקבוצות היחידות שמסוגלות לשלם כאן כסף אמיתי הן מכבי ת"א, מכבי חיפה, הפועל ב"ש והפועל ת"א. והן נלחמות על השחקנים הישראלים. המספר האמיתי הוא שש מאות אלף יורו על כל שחקן, ואם מכבי תעלה לשלב הבתים בליגת האלופות אז הסכום יגדל".

 

בהמשך התייחס הסוכן לכמות הדקות הצפויה לשניים: "במכבי על כל תפקיד יש שני שחקנים. אולי מלבד ערן זהבי, כל השחקנים צריכים להוכיח את עצמם כדי לשחק. אם דסה ואזולאי יהיו טובים, הם ישחקו. כמו כל אחד אחר". בהמשך הביע נמני תמיכה בקשר החדש של הצהובים: "לדעתי שלומי אזולאי טוב יותר מניקולה מיטרוביץ', אבל אולי אני משוחד".

 

דאבור. "יש פערים בין פאלרמו לגראסהופרס" (Gettyimages)

 

לאחר מכן, התייחס הסוכן לעוד לקוח מבוקש שלו, מואנס דאבור, שחקנה של גראסהופרס שצפוי לעבור בקרוב לפאלרמו האיטלקית. דאבור כבש ובישל שני שערים בשבת האחרונה, אך עזב את שוויץ היום וחזר לישראל. "הוא בארץ", אישר נמני. "דאבור הגיע מסיבה אישית ליום אחד. יחזור מחר או מחרתיים לציריך. הוא הגיע באישור גראסהופרס לארץ".

 

בהמשך הבהיר נמני איפה עומד המו"מ עם המועדון מהסרייה א': "אנחנו כעיקרון סגורים כספית עם פאלרמו מבחינת השכר. פאלרמו מוכנה לשלם עליו שלושה מיליון יורו, אך יש פער בין האיטלקים לגראסהופרס שעומד על כמעט 800 אלף יורו. השוויצרים העלו את הדרישות, והבעיה היא שפאלרמו לא תחכה יותר מ-48 שעות".

 

בהמשך הערב, כתב דאבור לעוקביו באינטגרם את המסר הבא: "אוהדים יקרים, אני רק רוצה להבהיר שגראסהופרס הרשתה לי להגיע לישראל למשך יומיים כדי להיות עם משפחתי מסיבות אישיות". והתייחס לאפשרות המעבר לארץ המגף: "אני מודה מאוד על ההזדמנות לשחק בגראסהופרס. לגביי פאלרמו - זה חלום שלי לשחק בסרייה א', אבל זה תלוי בכך שהמועדונים יגיעו לסיכום".

 

"האופציה של מכבי ת"א ירדה מהשולחן", הוסיף נמני. "מכבי עשתה מאמצים להביא אותו, אבל האופציה הזו ירדה. לידיעתי מכבי במו"מ עם מספר מועמדים ולהערכתי השבוע אחד מהם יגיע".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ