תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"דאבור צריך להבין שלא נשלם עבורו כל סכום"

הסאגה נמשכת. המחיר של דאבור בנסיקה | צילום: Gettyimages
בשווייץ טוענים כי גראסהופרס דורשת 5 מיליון יורו. "עקבנו אחריו" הוסיף המנג'ר הספוטיבי של פאלרמו
סאגת מואנס דאבור עוד לא הסתיימה ואף רחוק מכך. למרות הודעת השחקן וסוכנו על מעבר צפוי לפאלרמו האיטלקית, קבוצתו השווייצרית גראסהופרס מעלה את דרישותיה ומסרבת לשחרר את החלוץ המוכשר.
 
לפי מקורות בתקשורת האיטלקית, גראסהופרס דורשת 3.5 מיליון יורו עבור רכישת החלוץ ואילו בשווייץ פורסם היום אפילו סכום גבוה יותר - לא פחות מ-5 מיליון יורו. המחיר של דאבור האמיר בעקבות ההצטיינות שלו מתחילת העונה כאשר הבקיע שלושה שערים ובישל שישה שערים.
 
 
המנג'ר הספורטיבי של פאלרמו התראיין לעיתון 'ג'ורנלה סיציליה' וסיפר: "אנחנו עוקבים אחרי דאבור זמן רב ויודעים שהוא רוצה לעזוב את גראסהופרס. הוא רוצה לשנות אווירה, לשחק בליגה טובה יותר ולחוות ריגושים חדשים ככדורגלן. הבעיה שעוד לא מצאנו את ההסדר הנחוץ כדי לרכוש אותו. דאבור צריך להבין שגם לנו יש את הצרכים שלנו והם למצוא חלוץ, אבל במחיר הנכון מבחינתנו". 
 
אתמול (שני) בלילה פורסם בשווייץ שגראסהופרס הציעה לשדרג את משכורתו של דאבור, כך שאם יישאר במועדון ויחתום על חוזה חדש הוא ירוויח 600 אלף יורו לעונה במקום 460 אלף יורו כעת. המנג'ר המקצועי של "החרגולים" רמז שאם תהיה לדאבור הצעה טובה בסיום העונה, יסכימו לשחררו אם הסכום יהיה תואם לדרישותיהם.
 
בדיווח אחרון מאיטליה, נכון לשעה זאת, דווח שפארלמו עשויה להסכים לשלם 3.5 מיליון יורו על דאבור מכיוון שז'ואל קמבפל מארסנל יקר מדי. בפארלמו חושבים האם להיענות לדרישת החרגולים. 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ