תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביקורת על דראפיץ': "לא מתחבר לשחקנים"

דראפיץ'. חייב חיזוק | צילום: דני מרון
מאמן בית"ר דורש חיזוק אחרי ה-4:0 המביך לב"ש: "עם רכש נראה אחרת"

בית"ר ירושלים בשבר ניהולי ומקצועי שרק הולך ומחמיר לקראת פתיחת העונה בעוד כעשרה ימים. אתמול (רביעי) בהפסד להפועל באר שבע 4:0 בגביע הטוטו נראתה הקבוצה חסרת אנרגיות ובלי יכולת להגיב על כר הדשא. סלובודאן דראפיץ' טוען כי הבעלים אלי טביב שוחח איתו והבטיח להביא חיזוק בהגנה בקישור ובהתקפה. המאמן טוען כי הבעלים מודע לצרכים ופועל לחזק את הסגל עוד לפני המשחק באצטדיון טדי נגד הפועל תל אביב.

 

בבירה עושים מאמצים גדולים לחזק את הסגל, כאשר בקבוצה מקווים לצרף בימים הקרובים קשר צ'יליאני מהליגה הראשונה בספרד, במקביל לאלעד גבאי שיחתום רשמית. כמו כן, נמשכים המגעים עם דן איינבינדר. גם ישראל זגורי, שובל גוזלן, ברק בדש, חזוס רואדה, לוטם זינו ואחרים הוזכרו כמועמדים.

 

עם זאת, גורם בקבוצה מצנן את ההתלהבות: "קשה להאמין שיותר משחקן אחד יגיע לבית"ר ירושלים. צריך לעמוד בשער הגיא ולעקוב אחרי זרם השחקנים שאלי טביב מביא בכספי דסה ואזולאי. הבעלים השוהה בארצות הברית יביא שחקנים משוחררים ובעלות כספית השואפת לאפס. קולו של טביב לא נשמע לכיוון החיובי ודובריו אינם מייצגים נאמנה את דעתו". על השאלה מה יהיה עכשיו בבית"ר ירושלים הוסיף הגורם: "לו הייתה הצעה כספית על עומר אצילי ולידור כהן בסכומים של אזולאי ודסה, הם כבר לא היו עכשיו בבית"ר ירושלים".

 
החלוץ הרומני ולאד מוראד אינו מוכן לעבור את הניתוח בשרירי הבטן כאן בישראל והכוונה היא לאפשר לו לשוב לבוקרשט עם כרטיס לכיוון אחד. ההחלטה הסופית בנושא היא של אלי טביב שחש שלא בנוח בביצוע עסקת הרכישה. בנושא הקשר הספרדי פאבלו דה לוקאס, הטענות הן שהפציעה ברגלו משפיעה על ההשתלבות שלו בקבוצה ובכל מקרה אין מדובר כאן בשחקן שיעשה את ההבדל המקצועי.
 
"אנחנו צריכים להתחזק ואני מקווה מאוד שיגיעו שחקנים חדשים בקרוב", אמר אתמול דראפיץ', "יש פה שבירה מנטלית, תמיד אחרי ה-1:0 אנחנו מתפרקים. כל האווירה סביב הקבוצה לא עוזרת לנו ואני מקווה שעם רכש חדש אנחנו נראה אחרת".
 
 

בית"ר על הקרשים. תבוסה לא נעימה (דני מרון)

 

לאחר עזיבתם של שלומי אזולאי ואלי דסה, ברור לכולם שהקבוצה חייבת להתחזק בשחקנים משמעותיים שיוכלו להתמודד עם הלחץ של בית''ר. "אנחנו צריכים להביא שחקנים שהוכיחו את עצמם בליגה הזאת", אמר דראפיץ', "אנחנו עובדים על כמה שמות, אולי יש נחמה בזה שאנחנו נראים ככה בגביע הטוטו ולא בליגה, ברגע שנתחזק אנחנו נראה הרבה יותר טוב. דן איינבינדר הוא בהחלט אחד מהשמות שעתידים להצטרף לקבוצה".

 

שחקנים בקבוצה ששוחחו בסיום המשחק עם מקורביהם טענו שאין לקבוצה קו מקצועי ושיטת משחק שהקבוצה מחוברת אליה. "אין חיבור בין דראפיץ' לרוב השחקנים", אמר גורם המקורב לקבוצה, "ההבדל בין המאמן הנוכחי לגיא לוי שפוטר הוא ברור בהתנהלות היום יומית. לשחקנים יש את הביקורת שלהם והם מגיבים בהתאם וסופגים בכל אסיפת קבוצה אש וגופרית מהמאמן שאין מאחורי האמירות שלו דבר שבאמת משנה מצב".

 

מי שהיה נראה מרוסק ועצוב בסיום המשחק היה שחקנה הצעיר של הקבוצה עומר אצילי. "זה לא סוד שאנחנו לא נראים טוב", הוא אמר "אנחנו צריכים להתאמן חזק ולהקשיב להוראות של המאמן, ואני מאמין שנצא מזה סיכם הקשר בסיום ההפסד. הדבר הראשון הוא שאנחנו צריכים את הקהל איתנו. זה לא זמן למלחמות ואנחנו צריכים לעבוד יותר קשה באימונים. אני מבטיח שנהיה קבוצה טובה בסופו של דבר".

 

הקשר התייחס למצב הקבוצה לאחר עזיבתם של אזולאי ודסה למכבי ת''א: "אנחנו לא מתייחסים לזה ואני מאחל להם בהצלחה. בית''ר זה מועדון הרבה יותר גדול מכל הדברים הללו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ