תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"קיקר": יונייטד מציעה למולר 10 מיליון יורו לעונה

מולר. באולד טראפורד מנסים להביאו בכל מחיר | צילום: Gettyimages
מדובר בשכר נטו אם יעדיף לעזוב. באיירן מבהירה כי מכירתו אינה אופציה

השבועון הגרמני 'קיקר' פרסם היום (חמישי) שמנצ'סטר יונייטד עדיין לא ויתרה על החלום להחתים את תומאס מולר בן ה-25 מבאיירן מינכן.

 

לפי ההצעה של לואיס ואן חאל, מולר ירוויח ב'אולד טראפורד' יותר מ-10 מיליון יורו לעונה נטו. כרגע הוא מרוויח 8.5 מיליון יורו ברוטו ולכן משכורתו כמעט תוכפל אם יסכים לעזוב. בבאיירן מתעקשים שהם לא יוותרו על מולר ומבהירים בתוקף כי הוא לא למכירה.

 

 

המנכ"ל, קרל היינץ רומניגה, אמר היום: "יש שחקנים שאין עליהם מחיר. זה כולל את תומאס מולר". החלוץ נבחר באחרונה לאחד הקפטנים של באיירן במטרה להבהיר לו שהקבוצה לא חושבת למכור אותו. מולר גם לא הביע משאלה לעזוב בשום מקום. 

 
ואן חאל רוצה להביא את מולר לאוד טראפורד מכיוון שיש כימיה טובה ביניהם. הוא המאמן שהעלה את מולר מהנוער כשאימן את באיירן מינכן. יחד עם זאת, גם היחסים של LVG עם רובין ואן פרסי היו קרובים מאוד והם עלו על שרטון בעונה החולפת. מולר היה מבוקש גם בשנה שעברה אצל השדים האדומים, אבל סירב להגיע. ביונייטד מקווים שהעובדה שהם רכשו את בסטיאן שוויינשטייגר תסייע לחלוץ להתאקלם בקלות גדולה יותר. 
 
שוויינשטייגר ומולר. נהנו מהתקופה המשותפת בבוואריה (Gettyimages)
 
אם הוזכר חברו לשעבר של מולר, אז שווייני אמר שהוא מרגיש מאוד נינוח במנצ'סטר. בראיון לאתר הקבוצה צוטט: "אני עוד לא כשיר במאה אחוז, אבל מרגיש טוב יותר מרגע לרגע ואולי כבר שבוע הבא אהיה כשיר לחלוטין". בראיון סיפר ששחקני היונייטד המליצו לו על מסעדות טובות בעיר, מסלולי גולף, אבל הוסיף: "הכי חשוב שהעונה תהיה מוצלחת מבחינת כדורגל וננצח הרבה משחקים".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ