טל בן חיים: "לא נתפשר על פחות מזכייה באליפות"

טל בן חיים: "לא נתפשר על פחות מזכייה באליפות" בן חיים עם זהבי. \תהיה עונה מצוינת עם יוקאנוביץ'\ | צילום: עדי אבישי
חלוץ מכבי ת"א ורוצ'ט מק"ש בשיחה עם ספורט1 לקראת "אלוף האלופים"
לראשונה מזה 25 שנה, "אלוף האלופים" חוזר לכדורגל הישראלי. במתכונת המקורית אמורות להיפגש האלופה נגד מחזיקת הגביע, אך מאחר שמכבי תל אביב היא הדאבליסטית מהעונה שעברה, אפילו הטרבליסטית אם ניקח בחשבון גם את גביע הטוטו, הצהובים יפגשו את סגנית העונה שעברה, עירוני קריית שמונה (שבת, 20:50).


שוחחנו עם קפטן הקבוצה הצפונית, אדריאן רוצ'ט, וכן עם חלוץ מכבי תל אביב טל בן חיים, על השאיפות לעונה, על התואר הראשון של עונת 2015/16 שיוענק כבר מחר וגם על הקמפיין האירופי.


"מוקדם מאוד לדבר על אליפות, אנחנו נתקדם תוך כדי תנועה", אמר אדריאן רוצ'ט כשנשאל על חלום זכייה נוספת בתואר הנכסף, אך הצהיר: "כמובן שאנחנו רוצים לזכות באלוף האלופים ובאים במטרה לנצח ולתת חותמת לכך שתהיה עונה טובה".


שינויים רבים נעשו הקיץ בק"ש - ואולי הבולט מכול היה על הקווים.


"נקרא תיגר על כל תואר וככל שנתקדם נדע לאן אנחנו רוצים להגיע, אבל הרצון הוא קדימה ולמעלה. אני מכיר את סלאח חסארמה שנים. יש בינינו כבוד והערכה הדדיים", הוסיף רוצ'ט.רוצ'ט נגד ליברץ'. הקמפיין האירופי הסתיים מוקדם מהצפוי (אודי ציטיאט)


מנגד, טל בן חיים היה נחרץ יותר ולא חשש לפזר הצהרות: "אנחנו לא מתפשרים על פחות מאליפות. אחרי רצף של שלוש זכיות. ננסה לקחת את התואר גם השנה כדי לשמור על הרצף. חוץ מזה, מועדון כמו מכבי תל אביב צריך לכוון לאליפות בכל עונה".


ומה בנוגע לאלוף האלופים, התואר הראשון של העונה?


"אנחנו רוצים לנצח את קרית שמונה כי זה תואר ואנחנו רוצים לזכות בו, בדיוק כמו בליגת העל, בגביע ובגביע הטוטו. ק"ש מצוינת וניתן לה את הכבוד הראוי".


מיד עם סיום "אלוף האלופים", מכבי תל אביב תתפנה לחשוב על יריבתה בפלייאוף ליגת האלופות, פ.צ באזל המוכרת לה היטב. "עוד לא התחלנו ללמוד את באזל, קודם נשחק מול קרית שמונה ואחרי כן נתפנה למוקדמות ליגת האלופות", הוסיף בן חיים שהתייחס גם הוא לשינויי מאמנים בקיץ: "יוקאנוביץ' מקצוען אמיתי, מאמן מצוין ואיש נחמד מאוד. אנחנו בתקופת הסתגלות ולומדים את הדרך שלו. נהיה קבוצה מצוינת עם יוקאנוביץ' העונה".בן חיים כובש באירופה. "רוצים לזכות בכל התארים" (אסף קליגר)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ