"דה חאה משוכנע שיעבור לריאל, הוא לא בפאניקה"

"דה חאה משוכנע שיעבור לריאל, הוא לא בפאניקה"
חבריו של השוער בטוחים שיעזוב את יונייטד. בספרד תוקפים את ואן חאל
דויד דה חאה אמר לחברים קרובים שלו, כי הוא בטוח שההעברה לריאל מדריד תצא לפועל. אחד מהם אמר לעיתון 'הסאן', כי "דויד רגוע ובטוח שההעברה תצא לפועל. אם זה לא יקרה הוא משוכנע שיוכל לחזור ללבוש את החולצה מספר 1 של המועדון. הוא לא נכנס לפאניקה".


שבועיים לפני סיום חלון ההעברות השוער עדיין לא התייאש, אבל בינתיים לואי ואן חאל שלח אותו להתאמן עם קבוצת הנוער עד גיל 21 של המועדון. סוכנו של השחקן, ז'ורז' מנדש, הבטיח לו שהכל יהיה בסדר, אבל יונייטד מתקשה לתת לשוער הכי טוב בליגה ושחקן השנה שלה בשנתיים האחרונות ללכת.


כוכב העבר של המועדון גארי נוויל מתח ביקורת על התנהלות מועדון העבר שלו בנושא של דה חאה ואמר: "שלא תהיה לכם טעות כל הפרשה שלו נוהלה רע מבחינת המועדון. השאלה איך נתנו לשחקן בקליבר שלו לא להאריך את חוזהו לעוד כמה שנים בעבר. כעת יונייטד משלמת על כך מחיר יקר".ואן חאל. יכול לשבור כל אחד (gettyimages)


בספרד לעומת זאת לקחו קשה את ההחלטה של ואן חאל העביר את דה חאה לאימוני הנוער. "ואן חאל השפיל את דה חאה", היא הכותרת של העיתון 'אס'. במסיבת העיתונאים לפני המשחק נגד אסטון וילה ציין המנג'ר ההולנדי שהשוער הוא שביקש בשיחה עם מאמן השוערים לא לשחק במדי היונייטד. "הוא אמר שאין לו חשק לשחק", אמר LVG. לדברי העיתונאים דה חאה אמר לחברים שהדבר אינו נכון והוא הופתע כשלא נכלל בסגל למשחק הקודם נגד טוטנהאם ולאסטון וילה.


העיתון 'אס' כתב שדה חאה ידוע כקר רוח, אבל נוכח השקרים של מאמנים ביונייטד וההשפלה של ואן חאל כל שחקן יכול להישבר. העיתון כתב שאכן היתה שיחה בינו למאמן השוערים של היונייטד, אבל בשום מצב השחקן לא ביקש לא לשחק.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ