"שרצקי צעק: 'שערורייה, תפרוש משיפוט'"

"שרצקי צעק: 'שערורייה, תפרוש משיפוט'" חיימוב אחרי השריקה. לא רצה לחזור לשער | צילום: עדי אבישי
דו"ח חמור של גרינפלד. יעמדו לדין: "ביקורת לא מקצועית ולא ראויה"
עירוני קריית שמונה זכתה בסופרקאפ אחרי 4:5 בפנדלים על מכבי ת"א. בסיום התמקדה החבורה הצפונית בעיקר באמירות נגד שופט המשחק אוראל גרינפלד בעיקר על ידי הבעלים איזי שרצקי והשוער גיא חיימוב.


גרינפלד הגיש הבוקר (ראשון) את דו"ח השיפוט ותאר את האירועים בהם היו השניים מעורבים, דו"ח שיביא אותם לעמוד בפני וועדת משמעת ולהיות מורחקים ממשחקי קריית שמונה.


על איזי שרצקי כתב השופט: "בתום הזמן החוקי בין 90 הדקות התפרץ איזי שרצקי לתוך חדר ההלבשה של השופטים בליווי תנועות ידיים ואמירות נגד השיפוט ולא נענה לבקשה לכבד את המקום ולעזוב. הוא צעק 'שיפוט בושה וחרפה, גם בשידור אמרו שערורייה של שיפוט ואתה לא תשפוט יותר. אני אומר לך במקומך הייתי פורש משיפוט'.שרצקי עם זהבי. בסוף חייך (עדי אבישי)


על השוער גיא חיימוב שלא הסכים לעמוד בשער לאחר הקביעה לפנדל חוזר בשל יציאה קדימה לפני הבעיטה כתב השופט: "הוא רץ לעברי בתנועות ידיים וצעק 'בושה וחרפה, אני לא עומד בשער'. הוא השתולל ורץ לעבר ספסל קבוצתו ושוכנע לשוב לשער בתנועות מזלזלות תוך מחיאות כפיים הפגנתיות לעבר אוהדי מכבי תל אביב".


תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף החליט להגיש כתב אישום כנגד איזי שרצקי בגין התנהגות בלתי הולמת והעלבת שופט המשחק וכנגד גיא חיימוב בגין התנהגות בלתי הולמת. הדיונים יתקיימו ביום רביעי.


דובר ההתאחדות, שלומי ברזל אמר: "איגוד השופטים דוחה על הסף את הביקורת הלא מקצועית והסגנון הלא ראוי, בלשון עדינה, של מר איזי שרצקי בעלי קבוצת עירוני קרית שמונה, כנגד החלטות השופט אוראל גרינפלד במשחק הסופרקאפ אתמול. ההצהרות הפומביות בדבר הטיית המשחק חמורות ביותר והיוו המשך להתנהלותו והתנהגותו של מר שרצקי לכל אורך הערב, שכללו גם התפרצות לחדר השופטים וצעקות מביכות שהטיח בהם טרם פתיחת ההארכה. מי שאמור להוות דוגמה ורק שעות מעטות קודם לכן היה חלק מאירוע מרשים של פתיחת עונת 2015/16 שכל תכליתו סובלנות ושיפור תדמית הכדורגל שלנו, אינו יכול להתנהג ולהתבטא כך. גם משחקן ותיק, שוער הקבוצה ונבחרת ישראל, גיא חיימוב, יש ציפייה להתנהגות אחראית ומכבדת בהרבה. איגוד השופטים מעניק גיבוי מלא לשופט גרינפלד על ההחלטות במהלך המשחק״.


אם חיימוב יקבל השעייה הוא צפוי להחמיץ את מחזור הפתיחה והמפגש המרתק מול ברק בכר והפועל ב"ש.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ