תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"אי אפשר לעשות כ"כ הרבה טעויות בתום לב"

שרצקי. \חיימוב 'נענש' בגללי\ | צילום: אודי ציטיאט
שרצקי בראיון ל103FM: "לא ראיתי תצוגה כזאת ב-65 שנה שאני בכדורגל"

אני רגוע בד"כ, רק במשחקים יש לי בעיה", אמר היום בעלי קרית שמונה, בראיון לתכנית הספורט של 103FM . "לא איבדתי את העשתונות, נכנסתי בשקט לחדר השופטים, לא התפרצתי. אמרתי לו שהוא לא יודע לשפוט והוא צריך לפרוש, אני לא מבין למה הוציאו אותי בכוח. אפשר לטעות במשחק כדורגל, אבל מה שקרה אתמול זה משהו שלא ראיתי ב-65 השנים שאני צופה בכדורגל".

 

"אני אומר דבר חמור שמעולם לא אמרתי – אי אפשר לעשות כל כך הרבה טעויות בתום לב. בפנדלים גרינפלד רצה 'להראות לי', גיא חיימוב נענש עכשיו בגללי. זה מוזר שיש כל כך הרבה טעויות לכיוון אחד, זה לגיטימי לטעות אבל זה נראה לא טוב כשזה רק כלפי צד אחד. כל השוערים זזים, אבל לקחת את אותה שריקה פעמיים זה כבר מוגזם. גם טל בן חיים זז לפני הבעיטה וזה אסור על פי החוקה, למה על זה לא שרקו כלום?".

 

 

"זה לא סביר שבעלים נכנס לחדר ההלבשה של השופט, אבל זה גם לא סביר שהפסדתי אליפות בשנה שעברה בגלל טעויות שיפוט. לא מאמין שירחיקו אותי מהנהלת ההתאחדות, אבל נתמודד גם עם זה. אם יראו את השידור של המשחק הזה לא יעמידו אותי לדין, אי אפשר להתעלם מהטעויות שנעשו שם".

 

"אני כתבתי מכתב לאיגוד השופטים במטרה שיעשו בדק בית. לא יאומן שבמשחק חגיגי כזה תהיה תצוגה כזאת. מעולם לא פסלתי שופט, אבל לא הגיוני שבמשחק המרכזי לא משבצים את השופט הבכיר". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ