תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ריאל לדה חאה: 12 מיליון ליש"ט אם תישאר ביונייטד

דה חאה ביציע. ייכנס לרשימת ההעברות? | צילום: AFP
הבלנקוס מעוניינים שהשוער יצטרף בקיץ ללא תמורה. ראמוס יחתום היום
תאמינו או לא, אבל לפי ה'דיילי מירור' הבוקר, ריאל מדריד מנסה לגרום לדויד דה חאה להישאר במנצ'סטר יונייטד עונה נוספת - כדי שיסיים את חוזהו ויוכל לגיע בקיץ הבא לבלנקוס בהעברה חופשית.
 
מדריד הציעה לשחקן 12 מיליון ליש"ט בונוס אם יישאר ביונייטד עונה נוספת ואלה ישולמו לו כדמי חתימה בקיץ הבא. מבחינתה של ריאל זה רווח נקי: יונייטד דורשת כעת 35 מיליון ליש"ט על השחקן. אם הוא יסיים חוזהו בקיץ 2016, הוא יגיע חופשי לריאל מדריד שתחסוך כמעט שני שליש ממחירו. 
 
ריאל מדריד מוכנה לשלם על דה חאה כעת 25 מיליון ליש"ט בלבד. לואיס ואן חאל זועם על כך שלא היה יכול לקבל את סרחיו ראמוס כחלק מעסקה. בספרד נטען כי ראמוס צפוי במהלך היום לחתום על הארכת חוזהו בריאל מדריד. 
 
אתר האינטרנט הספרדי 'אל קונפידנשיאל' טוען שדה חאה עשוי להגיש בקשה רשמית להיכנס לרשימת ההעברות במנצ'סטר יונייטד כדי להאיץ את מכירתו לריאל מדריד. הוא לא מוכן להמשיך לשחק בקבוצה אחרי תהליך ההשפלה שעשה לו LVG.
 
גם באנגליה פורסם שהשוער זועם על המנג'ר שהוציא את כל הכביסה המלוכלכת החוצה. מקורבי השוער טוענים כי ואן חאל משקר, הרי שהוא מעולם לא טען שאינו רוצה לשחק במשחקי הליגה וכי זו היתה החלטה של ואן שניסה להשניא אותו על אוהדי היונייטד שבחרו בו שנתיים ל"שחקן השנה". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ