תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו מחפש מחליף לטרי, סטונס מועמד

מוריניו מחפש מחליף לטרי, סטונס מועמד
רומן אברמוביץ' אישר לרכוש שלושה שחקנים. גם גרייזמן ולאקזט בתמונה

הרומן של ג'ון טרי וז'וזה מוריניו כנראה נגמר. הסיוט של הבלם הוותיק רק מתחיל. צ'לסי החליטה לעשות הכל לרכוש את בלם אברטון ג'ון סטונס בן ה-21 אחרי שמורינו החליף את טרי במחצית בהפסד 3:0 למנצ'סטר סיטי וטען: "אני צריך שחקנים מהירים. טרי היה איטי". על פי הדיווחים רומן אברמוביץ' אישר רכישה של שלושה שחקנים לפי תום מועד ההעברות.

 

אברטון תהיה מוכנה למכור אותו ב-35 מיליון ליש"ט, למרות שהתנגדה למכירה לאורך כל הקיץ. הבלוז בלחץ כזה גדול שהיא מוכנה להיכנע לתביעות של ה'טופיס' אחרי שהציעה קודם לכן רק 25 מיליון ליש"ט על הבלם המוכשר.

 

 

בעקבות הפתיחה הגרועה של הקבוצה שליקטה רק נקודה מ-6 רוצה ז'וזה מוריניו גם את שחקן הכנף והחלוץ של אתלטיקו מדריד אנטואן גרייזמן ב-21 מיליון ליש"ט, אבל הקולצ'ונרוס יעשו הכל כדי לא לוותר עליו. לפי ה'דיילי סטאר' היא מציעה עליו 14 מיליון ליש"ט והשאלת חואן קוואדרדו מצ'לסי לאתלטיקו. הקולומביאני היה פלופ מאז הגיע בינואר, אבל דייגו סימאונה יכול להחזירו לכושר והוא שחקן מעולה.

 

מוריניו. רוצה "לקנות" אליפות? (gettyimages)

 

צ'לסי גם עשויה לפנות לליון שהחתימה את החלוץ שלה אלכסנדר לאקזט על הארכת חוזה, אבל בכסף אפשר לפתור הכל. לאקזט כבש 31 שערים בעונה שעברה, אבל יהיה קשה כאמור להביא אותו. המגן השמאלי באבא רחמן כבר חתם בצ'לסי שהוציאה עליו 21.7 מיליון ליש"ט. היום השחקן יגיע ללונדון ויוצג בקבוצה אחרי שנרכש מאאוגסבורג.

 

מוריניו שטען, כי היריבות שלו "קונות את האליפות" עושה כעת אותו דבר מרוב לחץ. הוא הודה: "הקבוצה שלי רחוקה מלהיות בכושר של שנה שעברה". המיוחד חזה את הנולד בסוף העונה שעברה ונתן לשחקניו חופשה ארוכה יותר, אבל זה לא עזר. נראה שהעובדה שהמועדון לא התחדש ואותם שחקנים משחקים אצל מוריניו בלי כמעט רוטציה עשתה את שלה.

 

העיתון 'דיילי מירור' נפרסם תחת הכותרת: "מוריניו יראה לז'וזה את הכסף", כי מוריניו רוצה קשר מרכזי ועוד חלוץ. ג'ון טרי צפוי לחזור להרכב מול ווסט ברומיץ' אלביון במחזור הקרוב, אבל כנראה שלא לעולם חוסן.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ