תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש: סאגת דה חאה תימשך עד היום האחרון

דה חאה. מחזיק מעמד | צילום: Gettyimages
פרס הבטיח שיעשה הכל כדי להביא את השוער. נאבס יציל את המצב?

העיתון 'מארקה' פרסם היום (שלישי) שריאל מדריד בכל זאת מנסה בכל מחיר להחתים את דויד דה חאה עד סיום חלון ההעברות, כשלאחר שסגרה על הארכת חוזה עם סרחיו ראמוס זה נותר היעד העיקרי שלה. המועדון רוצה להציג גם את מתאו קובצ'יץ' במהירות האפשרית כאשר המאמן רפא בניטס רואה בו מחליף לבן ארצו לוקה מודריץ'.

 

בפגישה שנערכה בין בניטס לנשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרס, סוכם שריאל תעשה הכל לסיים את אופרת הסבון ששמה דה חאה עד לסיום החודש. יחד עם זאת ה'מארקה' מזהיר שהמלחמה הקרה בין ריאל ליונייטד עשויה להתרחש עד ליום האחרון של חלון ההעברות. האוהדים עשויים להישאר במתח עד לרגע האחרון.

 

העיתון מאשים את הקבוצה האנגלית שהיא מנסה להרוויח כסף על גבו של השחקן ומחזיקה בו כבן ערובה כדי לקבל 40 מיליון יורו בעוד שבקיץ הקרוב הוא יהיה חופשי. ואן חאל שלח את דה חאה להתאמן עם קבוצת המילואים ורמז שהוא "בגד בקבוצתו", אבל דה חאה מחזיק מעמד ולא פוצה פה.

 

נאבס. פתרון הקסם? (gettyimages)

 

בבלאנקוס אולי יהיו מוכנים לשלם 35 מיליון יורו, אבל רוצים לקיים את ההבטחות שנתנו לשוער שסירב בגללן לחוזה שהוצע לו. ייתכן מאוד שקיילור נבאס שוערה הקוסטה ריקני יהיה הפתרון לבעיה. הוא עשוי לעבור ליונייטד פלוס תשלום כספי. השוער יודע שהגעת דה חאה תדחוק אותו מחולצת השוער הראשון.

 

בניטס לוחץ על הנשיא להחתים עוד חלוץ - פרננדו יורנטה מיובנטוס, אבל החשש בבלאנקוס הוא שהחתמתו תוריד עמוק לספסל את חסה רודריגס שכרגע הוא אחד הבודדים בקבוצה שעלו מהנוער של הקבוצה לבוגרים. למאמן היתה גם הזדמנות להשאיר בסגל את בורחה מאיורל החלוץ שהצטיין באליפות אירופה עד גיל 19, אבל הוא רוצה להביא חיזוק מבחוץ. הקבוצה גם רוצה לפתור את בעיית פאביו קונטראו. יישאער או יעזוב?

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ