תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שווייני: "רוצה להחזיר את יונייטד לרמות הגבוהות"

שוייני. הקהל גרם לו לעור ברווז | צילום: Gettyimages
הגרמני שהגיע הקיץ לאולד טראפורד אמר ל"בילד": "ואן חאל הוא כמו גנרל"
בסטיאן שוויינשטייגר התראיין ל'בילד' הגרמני תחת הכותרת "חיי החדשים באנגליה" וסיפר על החיים החדשים שלו כשחקן הגרמני הראשון במנצ'סטר יונייטד - אותה הוא לא חושש לסמן כאחת מארבע מועמדות לזכייה בפרמיירליג.
 
בראיון הוא אמר שיש לו חזון וראייה כוללת יותר. "אני רוצה להחזיר את יונייטד להיות אחת הקבוצות הגדולות באירופה כמו באיירן מינכן, ברצלונה וריאל מדריד", אמר.
 
 
לדברי שווייני, הלב של באיירן מינכן עדיין הולם בחזה שלו מכיוון שבבאיירן איפשרו לו לעשות היסטוריה, אבל הוא רוצה לפתוח דף חדש עם יונייטד. "אחרי כמה שבועות אני מרגיש כבר קשור למועדון ולאוהדים, כי הופתעתי מאוד מקבלת הפנים שנתנו לי מול טוטנהאם. לפני שנכנסתי כמחליף מחאו לי כפיים וצרחו בשמי. היה לי עור ברווז. זה גורם לך להיות רעב ולהצליח. זה גרם לי לרצות לשחק שוב באיצטדיון של אולד טראפורד". 
 
נכנס כמחליף נגד התרנגולים. התרגש מקהל (Gettyimages)
 
שווייני אמר שהכותרות אחרי המשחק אומנם לא פירגנו לו - בעיתונים כתבו שהוא אכל יותר מדי כרוב כבוש - והקשר הגיב בדרכו המקורית על כך: "אני אוכל את זה, אבל לא בטירוף. אני אוכל דברים יותר בריאים וחוץ מזה יש כאן הומור אנגלי טיפוסי. כשהגעתי עם שתי צלחות לחדר האוכל השחקנים צחקו וביקשו ללחוץ לי את היד. לא ידעתי מה לעשות עם הצלחת". 
 
"זה כבוד עבורי להיות הגרמני הראשון במנצ'סטר יונייטד" הוסיף הקשר שאמר בחודש שעבר כי יעזוב את באיירן רק בשביל יונייטד, "זה אחרת כשאתה מגיע לקבוצה בה אתה מכיר את המאמן ויודע איך הוא עובד בכדורגל. הכל מתקתק יותר מהר". לשאלה מה אמר לו ואן חאל ביום הראשון אמר: "הוא אמר לי יום טוב. הוא פחות קשוח מעבר. הייתי אומר שהוא כמו גנרל עם לב רחב מאוד. אני קורא לו עכשיו מנג'ר ואנחנו מדברים הרבה דווקא באנגלית". 
 
הקשר לשעבר של באיירן גם הודה שהוא הופתע מאוד כשמרואן פלאיני ויתר על החוצה שלו ונתן לו את החולצה מספר 31. "עשיתי עם המספר הזה את הבכורה שלי בבאיירן ב-2002. זה נותן לי הרגשה מצוינת לשחק שוב עם המספר הזה בקבוצה החדשה". 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ