יצחקי התרגש: "זו סגירת מעגל, שאלוהים ישמור על זהבי"

יצחקי התרגש: "זו סגירת מעגל, שאלוהים ישמור על זהבי"
במכבי ת"א חגגו ערב היסטורי, החלוץ סגר מעגל והמענקים של ג'ורדי ויוקאנוביץ'. צפו בחגיגות מחדר ההלבשה
ההצלחה והתגמול. מכבי תל אביב תחלק לשחקניה מענקים נדיבים בעקבות ההכנסה הכספית הצפויה של מעל 80 מיליון שקלים בעקבות ההעפלה לליגת האלופות אחרי ה-1:1 עם באזל אמש (שלישי) שסידר לצהובים חזרה לליגה של הגדולים.


המנג'ר המקצועי ג'ורדי קרויף יזכה לקבל מהבעלים מיץ' גולדהאר שנראה נרגש מענק שלב הבתים בגודל של 200 אלף יורו נטו. גולדהאר שראה בליגת האלופות את המשימה המרכזית של חזון הבעלות שלו הבטיח את המענק המכובד להולנדי במהלך המו"מ על הישארותו של קרויף בעמדת המנג'ר. במענק כספי דומה זכה המאמן הסרבי סלבישה יוקאנוביץ' שמלבד להכרה הגדולה והחשיפה לה זכה יזכה ב–200 אלף יורו.


כל שחקן אשר שותף כל המשחקים גם כמחליף יקבל מענק של 50 אלף יורו. זאת לפי הסיכום מהשבוע שעבר בין קרוייף לקפטן ערן זהבי.ואם כבר זהבי. הכוכב הגדול שוב כבש בשמאל. בקריית שלום סיפרו: "זהבי נשאר לאחר שכל השחקנים ירדו לחדר ההלבשה מהאימון הטקטי ובעט עשרות כדורים ברגל שמאל. לא מפתיע שכבש עוד שער בשמאל". אותם גורמים אמרו שכאשר הורו לו לרדת לחדר ההלבשה המשיך זהבי לעוד ארבעה סיבובי ריצה.יצחקי מוצא זמן לסלפי. סגר מעגל (עדי אבישי)


ברק יצחקי שסגר מעגל מול באזל אחרי שקרע את הרצועה בפעם הקודמת מול השווייצרים אמר בסיום: "מבחינתנו זה לא משנה שלא ניצחנו את באזל במפגשים מולם, באנו עם שיטת משחק למפגשים האלו, עשינו מה שהמאמן ביקש ועברנו. זאת סגירת מעגל עבורי אחרי הפציעה שעברתי במגרש בבאזל אין מאושר ממני". יצחקי פרגן לזהבי: "הוא בלתי יאומן גם אחרי פלזן ואחרי באזל בחוץ בא לאימונים עובד קשה בחור צנוע מה אפשר להגיד שאלוהים רק ישמור לנו עליו".


הבלם איתן טיבי: "זאת הייתה תצוגה מדהימה של כולם ולא של שחקן זה או אחר". טיבי שנתן הופעה מרשימה הוסיף: "קטלו אותנו שלא בצדק ואני שמח שהוכחנו אחרת ועלינו לבתים. בדקות הראשונות הייתה התרגשות ופתחנו לא טוב,  לאחר השער צברנו ביטחוןו הרגשנו שאנחנו מסוגלים לעבור אותם".זהבי ויוקאנוביץ' מאושרים. בקרוב גם חשבון הבנק (עדי אבישי)


המאמן יוקאנוביץ' הבהיר כי חוזהו בישראל הוא עד סיום העונה בחודש מאי ומעבר לכך הנושא היחיד שמעניין אותו עכשיו הוא משחק הליגה הקרוב באצטדיון טדי נגד הפועל באר שבע.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ