תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נמני: "מכבי לא תעלה את המחיר, דאבור מתרחק"

דאבור. בסוף ייצא קרח מכאן ומשם | צילום: אינסטגרם
הסוכן אמר ל-103FM: "גראסהופרס רוצה 4.5 מיליון יורו, מכבי הציעה 2.3"
מכבי תל אביב העפילה אמש (שלישי) לשלב הבתים של ליגת האלופות לאחר 1:1 ביתי מול באזל (3:3 בסיכום שני המפגשים), הכניסה לעצמה בוודאות 12 מיליון יורו, אבל בנושא הרכש הסתפקה בהחתמתו של דיאן ראדוניץ', בעוד אופציית מואנס דאבור עדיין לא מומשה.
 
"נכון לרגע זה דאבור שחקן גראסהופרס", אמר סוכן השחקנים אבי נמני ב-103FM, "מתנהל עדיין מו"מ מול פאלרמו ומול קבוצה גרמנית נוספת, אבל החרגולים דורשים עבורו 4.5 מיליון יורו".
 
 
נמני נשמע פסימי בקשר לסיכוייו של דאבור לחזור לקבוצת האם שלו: "מכבי הגישה הצעה על סך 2.3 מיליון יורו אבל מעבר לזה הם לא מוכנים להעלות את המחיר. פאלרמו כבר הציעה 2.7 מיליון יורו, ואחר כך 3.4 מיליון, אבל גראסהופרס לא מוכנה להתגמש כרגע".
 
גולדהאר. מכבי היתה מוכנה לשלם סכום חסר תקדים (עדי אבישי)
 

"לא יגיעו עוד זרים למכבי תל אביב", העריך הסוכן, "מכסת הזרים סגורה ואני לא רואה אותם משחררים זרים ומחתימים במקומם. לפחות עד ינואר".

 

נמני התייחס לעלייה לשלב הבתים: "עצם ההעפלה של מכבי תל אביב לליגת האלופות תשדרג את הכדורגל הישראלי. אנחנו שוב על המפה וההעפלה תביא לחשיפה של הענף כולו, תביא משקיעים וכמובן שנתקדם בדירוג".

 

על התחמת ראדוניץ' אמר נמני: "הוא חלוץ 9 טיפוסי, שיעלה עם הראש וישמור עם הגוף. מוקדם מאוד לחרוץ את דינו. צריך לתת לו זמן כדי לראות אם הוא מסוגל לשדרג את מכבי, כי בסך הכל הם זקוקים למספר 9".

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ