תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טירוף: דה בריינה יעלה למנ' סיטי 113 מיליון ליש"ט

דה בריינה. שווה את הסכום? | צילום: GettyImages
תשלם לוולפסבורג 53 מיליון ומשכורת עתק לבלגי. ולמה גם יונייטד מרוויחה?

ככל שמתקרב סיום שוק ההעברות באירופה (אנגליה ב-1 בספטמבר, אירופה המערבית 31 באוגוסט) כך סכומי הכסף המעורבים בעיסקאות הולכים וגדלים. ה'דיילי סטאר' מפרסם היום שבסך הכל תשקיע מנצ'סטר סיטי לא פחות מ-113 מיליון ליש"ט ברכישת קווין דה בריינה הבלגי מוולפסבורג.

 

אתמול בלילה סיטי עשתה את הגימורים האחרונים בעיסקה. היא אמורה לשלם 57 מיליון ליש"ט לגרמנים ו-220 אלף ליש"ט לשבוע לשחקן. המנג'ר המקצועי של וולפסבורג, קלאוס אלופס, טען אתמול שאין עוד עיסקה, אבל דה בריינה הושאר על ידי דיטר האקינג מחוץ לסגל למשחק היום מול שאלקה בטענה שהוא לא מרוכז בכדורגל.

 

 

אלופס הודה: "קיבלנו הצעה מדהימה מהסיטי ואי אפשר לומר לא להצעה כזאת. עלינו לשקול אותה". ב'דיילי אקספרס' כתבו שבאופן אירוני רכישת דה בריינה תעזור ליריבה העירונית השנואה, מנצ'סטר יונייטד, כי וולפסבורג הוגרלה עימה בשלב הבתים של ליגת האלופות.

 

זו תהיה עיסקת השיא בכדורגל האנגלי העונה, ותעבור את זו של ראחים סטרלינג שנרכש ב-49 מיליון ליש"ט. בסך הכל יסתכמו ההוצאות של סיטי הקיץ ב-150 מיליון ליש"ט, בעקבות הרכישות של הבלם ניקולאס אוטמנדי (32 מיליון מוולנסיה) ופביאן דלפ (8 מיליון, אסטון וילה).

 

 

ה'בילד' מדבר על ההעברה בסך 80 מיליון יורו ושואל מה תעשה וולפסבורג עם כל כך הרבה כסף. זו תהיה ההעברה החמישית בגדולה אי פעם. וולפסבורג מתעקשת להכניס עוד סעיפים בחוזה כמו זכייה באליפות תביא לתשלום של עוד 15 מיליון יורו וזכייה בצ'מפיונסליג עוד 20 מיליון יורו. כך שהמחיר על השחקן עלול לעלות ל-100 מיליון יורו ואף יותר.

 

 

גם איבן פרישיץ' לא נכלל למשחק היום נגד שאלקה מכיוון שהוא בדרך מהזאבים לאינטר. לפי ה'בילד', וולפסבורג לא תוכל להשתמש בכסף שייכנס בחופשיות בגלל חוקי הפייר פליי הפיננסי, אבל היא רוצה את ג'וליאן דרקסלר משאלקה או קשר אנדרכלט דניאל פראט.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ