תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שכטר, תורג'מן וריאן בהרכב מכבי חיפה מול כפ"ס

איתי שכטר. קרדיט מרוני לוי | צילום: ערן לוף
הירוקים ינסו להימנע מעוד הפסד מול העולה החדשה, ואליינטה במרכז ההגנה. גורם: "עדיף לכולם שעטר יעזוב לפני ראש השנה"

מכבי חיפה בלחץ. אחרי הפסד במחזור הפתיחה 3:0 לבני יהודה, הירוקים יתמודדו הערב (שבת, 17:45, ספורט1) בכפ"ס נגד העולה החדשה השנייה, הפועל כפ"ס. כל תוצאה מלבד ניצחון עלולה להרעיד את הכרמל בדומה לעונות האחרונות.

 

רוני לוי שואף להפוך את מכבי חיפה לקבוצה שבצלמו ודמותו ולא לקבוצה שתלויה אך ורק ביוסי בניון ואלירן עטר. השניים נותרו מחוץ לסגל למשחק. מארק ואליינטה יפתח לראשונה במרכז ההגנה. איתי שכטר ואלון תורג'מן יפתחו בצוותא בחוד.

 

הרכב מכבי חיפה: ולדימיר סטויקוביץ', אוראל דגני, דקל קינן, מארק ואליינטה, סאן מנחם, ניקולה דרינצ'יץ', ג'אבר עטאא, חן עזרא, איסמעיל ריאן, אלון תורג'מן ואיתי שכטר.

 

אלירן עטר עצמו אמור להגיע למשחק נגד כפר סבא ולשבת ביציע. אם עטר יחליט שהמשחק ונוכחותו בו מיותרת הוא יסמן בוודאות צעד של פרידה מהירוקים.

 

על פי גורמים המכירים מקרוב את טיב מערכת היחסים בין לוי לעטר אין דרך אחרת מלבד פרידה. שחקנים בקבוצה העידו שהמאמן רואה אוויר כשהוא בקרבתו של החלוץ. רוני לוי בלשון המעטה היה רוצה שכבר עד יום שני בלילה, מועד סיום ההעברות אלירן עטר יהיה מחוץ למתחם כפר גלים.

 

"אם לא ימצא פתרון ואלירן עטר יישאר השבוע במכבי חיפה המאבק והאווירה מסביב בינו לבין רוני לוי יובילו לנזק מקצועי בלתי הפיך", העידו בסביבת מכבי חיפה.

 

הקבוצה הרצינית ביותר אשר מנהלת מסע שכנועים אצל החלוץ היא הפועל תל אביב אשר מוכנה לקחת על עצמה את החוזה שלו בחיפה ולהציע לו חוזה לארבע שנים במתחם חודורוב. מקורבי עטר טוענים כי החיזורים של "האדומים" הם היחידים וגם הרציניים ביותר. שמה של מכבי תל אביב מוזכר אף הוא בלי שתהיה פניה אל מכבי חיפה בשל הידיעה שהמהלך להעביר את עטר לקריית שלום יטורפד.

 

בהפועל תל אביב כך על פי מקורבי עטר מוכנים להעביר את המגן שמואל שיימן חזרה למכבי חיפה בתמורה לאישור המהלך. העובדה שהמגן לא יתלבש משחק שני ברציפות במדי האדומים, עשויה לרמוז על מהלך שעשוי לקרום עור וגידים כאשר במקרה זה שיימן יחזור לירוקים, ואילו טאלב טוואטחה עשוי להיענות בשחרור לו הוא מייחל.

 


שיימן. חוזר לכרמל? (עדי אבישי)

 

גורם בסביבת מכבי חיפה הוסיף: "ההתנהלות של השבוע האחרון והמתח סביב כל אימון הוא דבר שחובה לחתוך לאלתר. במקום לעסוק בנושא המקצועי מחפשים רק כותרות שליליות סביב פרשה שגורלה כבר נחרץ במחנה האימונים באוסטריה. אין כאן מקום לסולחה או פתיחת פרק חדש. לטובת כולם את ראש השנה עטר ראוי שיעשה בהפועל ת"א".

 

בהכנת הידיעה השתתף ניר דוד

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ