תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אוהדי חיפה תקפו את שחר, חולץ על ידי המשטרה

אוהדי חיפה תקפו את שחר, חולץ על ידי המשטרה
הנשיא זכה לקריאות "צהוב", גם בניון, טוואטחה ועטר זכו "למקלחת". שכטר: "כואב לי"
יעקב שחר, נשיא מכבי חיפה, חולץ הערב (מוצ"ש) בליווי המשטרה מאצטדיון "לויטה" בכפר סבא לאחר שהירוקים נוצחו 1:0 ע"י העולה החדשה לליגת העל. אוהדי מכבי חיפה שראו את קבוצתם עם אפס נקודות ואפס שערים וגם אפס יכולת אחרי שני מחזורים, החלו להתפרע מיד בתום המשחק ואת עיקר האש ספג שחר. האוהדים זרקו לעברו חפצים, קיללו אותו ואף שרו לו "הוא צהוב, הוא צהוב" (אולי בגלל שהבעלים אהד בילדותו את מכבי תל אביב) וגם "לא רוצים אותך יותר בחיפה". האוהדים אף שמו לשחר צעיף צהוב על שמשת המכונית.
 
 
מוקדם יותר זכו גם יוסי בניון, אלירן עטר וטאלב טוואטחה לקללות ולגידופים. האוהדים צעקו לקפטן שהם לא רוצים אותו בחיפה. המגן חטף "מקלחת" בגלל רצונו לעבור לפיורנטינה ואילו מעטר, שכלל לא הגיע לאצטדיון בניגוד לשני חבריו שנותרו מחוץ לסגל, דרשו האוהדים שיעזוב את הקבוצה. 
 
 
מאמן הקבוצה, רוני לוי אמר בסיום המשחק: "זו אכזבה גדולה מאוד. אני יכול לדבר על היום ולא על השבוע שעבר, למרות האכזבה, החברה גילו מחוייבות. סבלנו מחוסר ריכוז ובעקבות כך ספגנו שער סתמי". אקס מכבי נתניה הוסיף: "הקבוצה שיחקה כקבוצה, לא היינו חדים ולא ניצלנו הזדמנויות. מצד שני, מהזדמנות וחצי ספגנו שער, זה הכדורגל". (צפו בתגובות)
 
 
לוי התייחס לסיטואציה ולכל הרחשים מסביב: "זה אולי משפיע והחוסר שקט לא עוזר. זה קשה אבל צריך לדעת להתמודד, להיות חזקים ולא להתעלם מהדברים". 
 
 
לסיום, מאמן הירוקים סרב להתייחס לסאגת אלירן עטר שנותר מחוץ לסגל ולא הגיע לצפות במשחק באצטדיון: "התוצאה מאוכזבת, אני לא נכנס לנושא הזה, למרות שזה מה שאתם רוצים. אפשר להוציא מהסגל הזה הרבה יותר וזה יקרה. יגיעו עוד שחקנים שחסרים לנו ויהיה הרבה יותר טוב, אני בטוח בכך".
 
חלוץ מכבי חיפה, איתי שכטר שהחמיץ פנדל ברשלנות אמר בתום המשחק: "זו אכזבה עצומה - משחק שני שאנחנו מפסידים. לא הגיע לנו להפסיד. אני רוצה להתנצל בפני כולם על החמצת הפנדל, המועדון והאוהדים. צריך לעבוד קשה. היה לנו משחק טוב, הגענו להרבה מצבים. קיבלנו שער מטעות ואז נאלצנו לרדוף. הייתה לי הזדמנות לכבוש, רציתי לקחת אחריות וכואב שהחמצתי. לא זכור לי שמכבי חיפה פותחת עונה ללא נקודות. נעבוד קשה, יש לנו שבועיים להתכונן למשחק הבא".
 
הקהל הירוק מביע את דעתו על מצב הקבוצה (אסף קליגר)
 
עוד לפני פתיחת המשחק, אוהדי מכבי חיפה הניפו שלטי מחאה עטר, בניון ושחר. בין היתר נכתב בשלטים: "מי שיעלה לו השתן לראש, נטביע אותו עמוק בחרא" ו"פה זה לא סוכנות שחקנים ולא סוכנות רכב, תיזהרו". "סרטן בחדר ההלבשה".


במהלך המחצית השנייה, אוהדי מכבי חיפה החלו לקלל את המגן הפצוע, טאלב טוואטחה. 30 אוהדים ירוקים התגודדו בסמוך לגדר של יציע הכבוד וקיללו נמרצות את המגן שכאמור נמצא מחוץ לסגל. אחת הסיבות היא אולי בשל רצונו של טווטאחה לעזוב לפיורנטינה האיטלקית

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ