תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מרגיש מוכן בכל המובנים לשחק בנבחרת הבוגרת"

ראיקוביץ'. \הג'וב שלי הוא לשכנע את המאמן\ | צילום: אסף קליגר
שוער מכבי ת"א, ראיקוביץ' מחפש הופעה בינלאומית 2 במדי סרביה

נבחרת סרביה מדורגת אחרונה בבית שלה במוקדמות יורו 2016 וכבר לא תעפיל לטורניר לאור הקמפיין המזעזע שלה. עם זאת, לדעת השוער החדש של מכבי תל אביב, פרדראג ראיקוביץ', זה בדיוק הזמן לתת למצטיינים מהנבחרת עד גיל 20 לשחק בנבחרת הבוגרת. השוער, שחזר למולדתו אחרי בכורה מוצלחת במדי הצהובים (0:1 על הפועל באר שבע), אמר למאמן הנבחרת ראדובן צ'ורצ'יץ' שהוא מקווה לקבל צ'אנס לרשום הופעה שנייה בנבחרת נגד ארמניה ביום שישי.

 

 

ראיקוביץ', שנחשב לכוכב עולה, נמצא בכותרות כיום בסרביה אחרי המעבר לישראל. "אני מקווה לקבל את הצ'אנס לשחק", הוא אמר לעיתונאים, "הג'וב שלי הוא לנסות לשכנע את המאמן. בכל מקרה אני מוכן בכל המובנים לשחק בנבחרת הבוגרת. אין לי בעיה עם זה". השוער שוחח עם כתבים במתקן האימונים של הנבחרת ואמר שהשאיפה שלו כרגע היא שסרביה תסיים את הבית המוקדם בצורה הכי חיובית: "המטרה שלנו כעת היא לעלות למונדיאל 2018, חייבים להגיע לשם".

 

ראיקוביץ' במדי הצעירה. בקרוב גם בבוגרת (Gettyimages)

 

שלושה ימים אחרי המשחק נגד ארמניה, לסרבים מצפה משחק ידידות נוצץ נגד צרפת בבורדו. האם שם יקבל שוער מכבי תל אביב את ההזדמנות שלו? ראיקוביץ' גם אמר לכתבים שבישראל משחקים כדורגל יותר מהר מסרביה: "אני מרוצה מהיכולת שלי נגד הפועל באר שבע, היה משחק קשה, אבל ניצחון הוא ניצחון. ידעתי שאשחק, כי המנג'ר המקצועי ג'ורדי קרויף התקשר לסוכן שלי ואמר שצריך לזרז את העיסקה, כי הם זקוקים לי בשער".

 

כשנשאל מה ההבדל בין שתי הליגות אמר: "אין הרבה הבדל חוץ מזה שמשחקים בישראל מהר יותר, אבל הרמה הכללית לא גבוהה יותר מסרביה. טקטית אנחנו טובים יותר בסרביה".

 

בינתיים אמר שוער מכבי חיפה, ולדימיר סטויקוביץ', שהוא יסייע ככל הנדרש לראיקוביץ' להתאקלם בישראל.

 

ראיקוביץ' בהגרלת המונדיאל. "חייבים להיות שם" (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ