תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דה חאה מסרב להגיב, ריאל התנצלה בפני נבאס

דה חאה באימון הנבחרת. ישוב ל-11 של האדומים? | צילום: AFP
כישלון העסקה של הקיץ לא יורד מהכותרות. כיצד יפעל ואן חאל?
העיתון 'אס' יצא הבוקר (רביעי) בהאשמה גורפת ששתי הקבוצות, גם ריאל מדריד וגם מנצ'סטר יונייטד, אשמות בכישלון העברתו של דה חאה לריאל מדריד. "שתי אשמות, קורבן אחד", קבע העיתון בכותרת הראשית שלו. 
 
קפטן הבלנקוס, סרחיו ראמוס שהוזכר לאורך כמעט כל הקיץ כמועמד ליונייטד, התייצב לימין דה חאה שנמצא עם נבחרת ספרד לקראת משחקה הראשון נגד סלובקיה וצייץ: "החיים נמשכים עבור דויד. יש לנו שני שוערים טובים והקבוצה אף פעם לא תלויה בשחקן אחד. אף אחד לא מת כאן. הוא צריך לדאוג להמשיך להיות שוער טוב ולהישאר בכושר". 
 

 

העיתון 'אס' טוען שכל הפרשה היתה נקמה אישית של ואן חאל בריאל מדריד זכר לימיו כמאמן ברצלונה. טענה נוספת היא שיונייטד החליטה שהיא לא מוכנה יותר להיות מועדון שמספק שחקנים לריאל מדריד ולכן הוחלט שדה חאה ישוחרר רק כשחוזהו יסתיים. גם הספקולציה לפיה השדים האדומים עכבו את העסקה "כעונש" על אי הנכונות למכור את סרחיו ראמוס או את פאביו קונטראו הועלתה. 
 

 

מנגד, ה'דיילי מירור' האנגלי מסתכל קדימה וכתב הבוקר כי לואיס ואן חאל ניצב בפני אחד האתגרים הגדולים שלו מאז הגיע לקבוצה - להחזיר את דה חאה לאפודה הראשונה של מנצ'סטר יונייטד למרות שהשחקן רצה לעזוב. 
 
העיתון כתב: "ואן חאל צריך למצוא דרך לשכנע את דה חאה לחזור למיטבו ולשחק עם כל הלב עבור יונייטד. בזמן כזה מסקרן מאוד מה היה עושה סר אלכס פרגוסון שהיה אומן במצבים כאלה". הוא נתן דוגמה שכאשר אריק קאנטונה איים לעזוב, פרגי טס מיד לפאריס ונפגש איתו כדי לשכנע אותו להישאר. האם זה מה שצריך כעת לעשות לואיס ואן חאל? לטוס למחנה הנבחרת של ספרד ולדבר עם דה חאה? 
 
פרגי לא היסס גם לטוס לאמסטרדם כדי להיפגש עם רוד ואן ניסטלרוי שנפצע בברכו אחרי ששני הצדדים חתמו על חוזה ופרגי הודיע לו שיונייטד תעמוד בחוזה. אחרי התקרית בין וויין רוני וכריסטיאנו רונאלדו במונדיאל 2006, היה חשש ש-CR7 יעזוב ופרגי שוב טס להיפגש איתו בפורטוגל ליישר את ההדורים. 
 
 
ב'דיילי אקספרס' נכתב שביונייטד בטוחים ביכולתם להחזיר את דה חאה לפעילות מלאה כשוער הראשון של הקבוצה לפחות עד ינואר. דה חאה עצמו שומר על שתיקה ולא חושף האם יחזור לשחק כרגיל. השוער לא הסכים לדבר על הפרשה כשהגיע למתקן האימונים של נבחרת ספרד. בהמשך ישיר לכך, ה'אס' כתב שוואן חאל השפיל את דה חאה מתחילת העונה ולכן קשה להאמין שעכשיו יטוס להיפגש איתו. 
 
הפתיע יותר מכל 'הסאן' שפרסם ידיעה על גבול הביזארית, לפיה קיילור נבאס עדיין גישש אתמול ביונייטד אם העסקה שלו עשויה להתבצע וקיבל תשובה שיש להם את דה חאה. 
 

 

לפי העיתון 'מארקה', ביקשה ריאל מדריד סליחה מקיילור נבאס על כך שהעדיפה למכור אותו עבור דה חאה. ההרגשה של השוער מקוסטה ריקה רעה אחרי שהבין שהוא נמצא על תקן של מחליף זמני בבלנקוס. 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ