תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

עם מי הגיע ארי שמאי לפרמיירה של גולסטאר 3?

כוכבי \גולסטאר 3\ | צילום: אור גפן
ג'ובאני רוסו ולירן שטראובר הפגינו נוכחות, גם כוכבי העונות הקודמות הגיעו לצפות

ארבעה חודשים אחרי שהפך לאבא גאה לליה, בתו השלישית ואחות ליהלי ואורי, כבר הספיק גיא זוארץ לחזור מצילומי הישרדות ולהתאחד עם בתו הטרייה. אמש זוארץ ואשתו יעל בר זוהר השאירו את הקטנה בבית והתייצבו באיחור אופנתי ב"רדינג 3" לפרימיירה של "גולסטאר 3", לה הספיק להצטלם זוארץ לפני הולדת בתו.

 

זוארץ ובר זוהר, שנראתה קורנת ומדהימה פגשו את כל חברי הקאסט, ביניהם כוכב מכבי חיפה ושחקן נבחרת קרואטיה לשעבר, ג'ובאני רוסו שהגיע בליווי זוגתו מאיה ובנו הקטן, הפרסומאי הדר גולדמן, גל אוחובסקי שהגיע עם בן זוגו איתן פוקס, השחקן זהר ליבה, לירן שטראובר, כוכבי האח הגדול דורון מירן, צחי אשכנזי וכוכב הילדים יון תומרקין, שמשיל את פרסונת הילד הטוב כבר על הפרק הראשון, בסצנת התאבקות דרמטית.

 

עוד נראו כוכבי גולסטאר מהעונות הקודמות ביניהם רון שובל עם זקן מאפיר לא ברור וטום קשתי שהמדור שפשף שוב ושוב את עיניו בשביל להבין מה נסגר עם האאוטפיט שלו, בעיקר עם מכנס הדייגים הצמוד לרגליו. קשתי פגש באירוע את האקסית המיתולוגית וכוכבת itgirls, אדל בספלוב והשניים נמנעו מליצור קשר.

 

לירן חולצה אפורה - שבר את כל השיאים (ערן לוף)

גם ארי שמאי הפתיע כשהגיע עם בת זוג חדשה ושעירה במיוחד, כלבתו האהובה. בלט בנוכחותו, אושיית הרשת לירן חולצה אפורה, שלאחר מאבק ממושך עם המאבטחים הצליח להיכנס לאירוע ואף מצא עצמו על הבמה עם הכוכבים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ