תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גוטמן מתכנן לקראת וויילס: זהבי חלוץ, חמד בחוץ

גוטמן מתכנן לקראת וויילס: זהבי חלוץ, חמד בחוץ
בנבחרת מתכוננים: "אם רוצים להגיע ליורו צריכים לקחת שם נקודות"

גם בנבחרת ישראל יודעים כי הניצחון על אנדורה 0:4 לא מעיד דבר על ההמשך. זה אחד מאותם המשחקים שמהם מאמני כדורגל לוקחים למשחק הבא. אנדורה היא נבחרת כדורגל המתאימה לתחתית ליגת העל במקרה הטוב, נבחרת נאיבית שתשוב לארצה עם החוויות של סמי עופר. טוב יעשה אלי גוטמן אם ימחק את המשחק נגד הנבחרת המוגבלת הזאת ויעשה חישוב מסלול חדש לקראת וויילס.

 

בקרדיף ממתינים לנחיתת הנבחרת כאשר על הפרק סגירת מעגל וחגיגות היסטוריות לכדורגל הוולשי. בפברואר 1958 נוצחה נבחרת ישראל באצטדיון בקרדיף על ידי נבחרת וולס 2:0 שהעפילה בפעם היחידה בתולדותיה לגביע העולמי (1958 בשבדיה). ניצחון של וולס בראשון על ישראל יעלה את הנבחרת הוולשית ליורו 2016 בצרפת באופן מעשי.

 

 

מתברר שהאמירות המקדימות של גוטמן על הרכב שחקנים שונה בקרדיף מההרכב של סמי עופר, טרם התבהרו וככל הנראה רק לקראת ההתמודדות נוכל לדעת מה טמן בכך המאמן הלאומי. "שני שחקנים מהמשחק נגד אנדורה לא היו בתוכניות שלי למשחק נגד וויילס. עכשיו אני שוקל הכל מחדש", אמר. מתברר ששני המועמדים לצאת מההרכב הם אבי ריקן ותומר חמד.

 

אלי גוטמן טען: "האסטרטגיה בקרדיף לא תהיה כמו נגד אנדורה, יהיו פרמטרים טקטיים אחרים". שחקן בנבחרת אמר: " אסור להתלהב מהניצחון על אנדורה כי כל הנבחרות האחרות גם ינצחו אותה. אנדורה לא שיחקה כדורגל ובמחצית השנייה הורדנו הילוך וברור שלא נגיע נגד וויילס לאותם מצבים ברחבה ולחופש ברחבה. אם ישראל רוצה יורו חובה להתעלות בקרדיף, זה משחק שאנחנו יכולים לנצח אותו".

 


זהבי כובש. יעבור קדימה (ערן לוף)

 

על פי המסתמן גוטמן התכוון להציב בקרדיף את ערן זהבי ואת מואנס דאבור כחלוצים כשזהבי יתפקד כחלוץ המדומה ותומר חמד ירד לספסל. הרצון הוא להכניס לקישור את מאור מליקסון או מאור בוזגלו קלי התנועה היצירתיים מול ההגנה של וויילס המעט כבדה ואיטית. "ערן זהבי יודע לשחק קדימה וגם מתחת לחלוץ", אמר אלי גוטמן. בהגנה היה מתוכנן אבי ריקן לפנות את מקומו כמגן שמאלי לעומרי בן הרוש.

 

שחקן בנבחרת הוסיף: "המשחק בו הפסידה הנבחרת לוויילס יושב חזק על מצפונו של אלי גוטמן כמו על הלב של כל מי שהיו בהרכב באותו משחק נפל של ישראל. ביום ראשון זה הזמן לתקן ולהחזיר את הכבוד. כולנו מאמינים שנשוב מקרדיף עם נקודות".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ