תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מנדיונדו זה המאמן הכי גרוע שיכלו לבחור בו"

מנדיונדו. השחקנים שמחים שהלך | צילום: עדי אבישי
שחקן: "טוב שתיקנו מהר". גורם: "כבירי יכול היה להחתים את ראיקוביץ' לפני מכבי"

בהפועל ת"א אמנם עוסקים כעת בשיחות לגבי מינוי המאמן הבא של הקבוצה, אחרי פיטוריו אמש (חמישי) של הספרדי, ססאר מנדיונדו, אבל גורם במועדון, ששומע את הגיחוחים מהצד הצהוב על המתרחש בחודרוב אמר לספורט1: "במכבי שמחים לאיד, אבל שיבדקו את העסקאות שהם עושים", אמר בכיר מאוד בהפועל והוסיף, " הם קנו את ראיקוביץ' בשלושה מיליון יורו. שבועיים לפני זה כבירי יכול היה לקנות אותו ב-1.8מיליון בדקה אחת מהכוכב האדום, אבל גם זה היה נראה לו מחיר יקר לשלם על שוער שעוד לא עשה כלום", אמרו אצל האדומים.

 

באופן כללי, הפיטורים של מניונדו התקבלו בצורה טובה מאוד, בעיקר בקרב השחקנים שהחיבור בינם לבין הספרדי לא היה קיים. "הוא היה המאמן שהכי לא מתאים לפה, לא יכלו לבחור גרוע יותר". אמר שחקן בקבוצה והוסיף, "הכי חשוב שתיקנו מוקדם, מהר ובזמן - כי יש פה פרויקט לבנות וגם אם לא נקיח תארים לפחות שיראו שיש לנו דרך במגרש".

 

 

כפי שנחשף בספורט1, כבירי מעוניין במאמן זר בלבד בשלב זה ומשאיר את אופציית המאמן הישראלי כברירת מחדל בלבד. המנהל הטכני, ניר אפרתי, עובר יחד עם כבירי על מועמדים פוטנציאלים לאימון הקבוצה שיכולים להתאים גם תקציבית ובשלב זה ישנם רק שמות בפנקס ולמעט הרומני לאסלו בולוני, שקיבל הצעה ישירה והעדיף לחתום באיתיחאד מערב הסעודית, לא מנוהל משא ומתן ישיר ונקודתי.

 


ראיקוביץ'. האדומים ויתרו עליו (ירון אלפי)

 

המאמן וואליד באדיר, שאגב היה אף הוא ביחסים רעועים עם מנדיונדו בשל קשיי השפה, עשוי לעמוד על הקווים במשחק הליגה הבא מול מכבי נתניה ולעשות מהפך גדול בהרכב הראשון.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ