תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"יש בינינו כימיה טובה. אני אסיר תודה לו"

נבחרת ישראל בהכנה. ציפייה לתוצאות טובות | צילום: עדי אבישי
בר טימור נרגש להיות חלק מנבחרת ישראל ומודה לארז אדלשטיין. האזינו

"הייתי טיפה במתח, אבל בפן החיובי של המילה", סיפר בר טימור לתכנית הספורט של 103FM על תחושותיו לפני השיחה בה הודיע לו ארז אדלשטיין כי הוא בסגל הסופי שיוצא לאליפות אירופה. "הייתה שיחה טובה", הוסיף הגארד. "מאוד רציתי להיות בנבחרת. קיוויתי, ואני מאוד שמח שזה הצליח".

 

טימור הועדף, בסופו של דבר, על פני אפיק ניסים הוותיק בסגל, אך הפגישה שלו עם המאמן הלאומי לא עסקה בכך: "בגדול השיחה הייתה בעיקר על איך אני מרגיש מתחילת הקמפיין, איך ארז מרגיש איתי. מה הציפיות ממני ודברים מסוימים שאני צריך לשפר. לא נכנסנו יותר מדי לסיבות מדוע נבחרתי".

 

 

 

גארד הפועל ירושלים דיבר בהמשך על יחסיו המיוחדים עם אדלשטיין: "ארז אימן אותי שנתיים בהפועל ת"א ובאמת דחף אותי ומאוד מאוד קידם אותי. יש בינינו כימיה מאוד טובה. אני אסיר תודה על כל מה שעשה בשבילי".

 

אחרי שכיכב בנבחרות הצעירות, עבור הרכז בן ה-23 מדובר בקמפיין ראשון במדי הבוגרת, והוא בהחלט מבין את מעמדו ומה עליו לשפר: "למדתי שאני צריך להיות מוכן, לא משנה מתי או באיזה שלב של המשחק. האליפות מאוד אינטנסיבית עם חמישה משחקים בשישה ימים. אני צריך לעבוד על זה, על ההכנה המנטלית להיות מוכן בכל ברגע. לא מתעסק בכמות הדקות שאקבל, מה שייתנו ייתנו, הכל לטובה".

 

האליפות תחל מחר (שבת) כאשר ישראל תפגוש את רוסיה במשחק הפתיחה, ובהמשך את פינלנד, בוסניה, פולין וצרפת (המארחת). בעקבות משחקי ההכנה המאכזבה (ניצחון בודד ושבעה הפסדים) הציפיות אולי ירדו מן הנבחרת, אך לא עבור טימור.

 

"אני לא חושב שמה שהיה עד עכשיו חשוב", הסביר הגארד. "כמובן שרוצים לנצח כל משחק, כולל בהכנה, אבל מה שיזכרו בסוף זה את האליפות. אני חושב שאנחנו מצפים מעצמנו ורוצים לעשות תוצאות טובות, ובשביל זה אנחנו נוסעים".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ