תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

חשש במכבי ת"א שריקן יחמיץ את צ'לסי

ריקן. יוקאנוביץ' ישמח לראות אותו על כר הדשא בלונדון | צילום: אודי ציטיאט
הפציעה של הקשר בנבחרת מטרידה את יוקאנוביץ'. דאגה לערן זהבי

שמונה נציגים יש למכבי תל אביב בסגל הלאומי, ולצד הגאווה הגדולה על מספר הנציגים הרב – היה גם חשש שאחד מהם יפצע בתקופה כה קריטית עבור המועדון.

 

ואכן, במכבי תל אביב דואגים לאחר שעודכנו ע"י ראשי נבחרת ישראל על פציעתו של הקשר אבי ריקן, שנפגע ביום חמישי האחרון בניצחון על אנדורה.

 

 

פציעתו של אבי ריקן, מתיחה בשריר ארבע הראשי, הועברה כבר בצהריים לאנשי מכבי תל אביב לאחר שנבדק על ידי הצוות הרפואי של הנבחרת בראשותו של ד"ר רוסנובסקי. במכבי תל אביב ממתינים לשובה של נבחרת ישראל אור לבוקר יום שני כדי לבדוק את אבי ריקן ולטפל בפציעה.

 

עומס גדול על הצהובים המייצגים את ישראל בנבחרות (עדי אבישי)

 

החשש במכבי תל אביב הוא שריקן לא ישחק במשחקיה הקרובים של הקבוצה, בליגה נגד עירוני קריית שמונה בחוץ בשבת ובליגת האלופות בלונדון נגד אלופת אנגליה צ'לסי ברביעי הבא. יוקאנוביץ', כפי שעשה במשחקים הקודמים, מתכנן להציב את ריקן על האגף כדי לעזור במשימות ההגנתיות - אם יהיה כשיר. במכבי תל אביב קיימת דאגה גם מהעומס הרב על ערן זהבי, הבלם טל בן חיים והחלוץ טל בן חיים.

 

מכבי תל אביב תשלים ביום רביעי את משחק גביע הטוטו נגד בני יהודה, משחק בו היא זקוקה לפחות לתוצאת תיקו כדי להעפיל לשלב רבע הגמר ולהמשיך בניסיון לשמור על התואר.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ