תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

נשקלת תביעה ייצוגית על סגירת היציע המערבי

אוהדי בית\ר. לא יעברו על זה לסדר היום | צילום: אסף קליגר
המנויים לא רוצים לשבת במזרחי. בית"ר ירושלים הגיבה: "אין הצדקה לפתוח"
 
"אנחנו יושבים ביציע המערבי כבר עשר שנים. אם היציע לא ייפתח בשבת, אנחנו עם בית"ר ירושלים גמרנו ונגיש נגד המועדון תביעה ייצוגית", כך אמר הערב לספורט1 מנוי ותיק ביציע המערבי בעקבות החלטת המועדון לסגור את היציע במשחק מול הפועל חיפה (שכרגע לא ברור כלל אם יתקיים), "לשים אותנו עם היציע המזרחי זה פיצוץ ידוע מראש ואנחנו לא רוצים להגיע לזה".
 
 
לספורט1 נודע כי כמה חברי הנהלה אשר רוצים למצוא חן בעיני הבעלים הם שהמליצו לו על המהלך בטענה שיחסוך סכום נכבד. אגב, עלות פתיחת היציע המערבי הכוללת שיטור אבטחה ודמי שימוש לעירייה מוערכת בכ-40 אלף שקל.
 
 
במשך שנים התגבשו להם בתוך בית"ר שתי קבוצות אוהדים. היציע המזרחי והיציע המערבי. המחלוקות התחדדו בעקבות ארועי שרלרואה ולפני כן בעקבות בואם של צמד השחקנים המוסלמים, זאור סדאייב וג'יבריל קדאייב. 
 
 
טביב. שוב מסתבך? (עדי אבישי)
 
 
מבית"ר ירושלים נמסר בתגובה: "עקב קצת מכירת הכרטיסים נמוך הוחלט ברגע זה לפתוח יציע אחד בלבד. אם וכאשר יימכרו מספיק כרטיסים, אשר יצריכו פתיחת יציעים נוספים, כך ייעשה". המועדון לא הכחיש כי מדובר בשיקול כלכלי: "אין הצדקה להוצאה כלכלית כבדה (שיטור, סדרנים, תשלום עבור שימור לעירייה) שלא לצורך".
 
 
היציע המזרחי - "הגרעין הקשה", הפיצוץ ידוע מראש (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ