תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מושלם: רוג'ר פדרר עלה לחצי גמר אליפות ארה"ב

פדרר. רגע אחרון של חסד? | צילום: AFP
השווצרי עדיין לא איבד מערכה ויפגוש את ואוורינקה. האלפ תפגוש את פנטה

כבר חשבנו שהוא מעבר לשיא, שכבר לא נזכה ממנו לרגעים הגדולים שהוא הרגיל אותנו בעשור הראשון של שנות ה-2000, אבל רוג'ר פדרר (2) ממשיך להוכיח שאסור להספיד אותו כשניצח ברבע גמר טורניר ארה"ב את רישאר גאסקה (12) 3:6, 3:6, 1:6.

 

הפנומן השווצרי הגיע לפלשין מדו בכושר שיא לאחר שלקח את טורניר סינסנטי וניצח חמישה משחקים בגראנד סלאם האחרון של השנה כשהוא לא מאבד אף מערכה. היום הוא עשה זאת ב-87 דקות בלבד לאחר ששבר את הצרפתי חמש פעמים וחבט 50 ווינרים במהלך המשחק.

 

 

בחצי הגמר הוא יפגוש את בן ארצו סטן ואוורינקה (5) שניצח את קווין אנדרסון (15) 4:6, 4:6, 0:6. הדרום אפריקני ניצל לאורך הטורניר את מכות ההגשה שלו ואף ניצח בשמינית את אנד מארי, אך השווצרי הסתדר איתם טוב יותר (רק 12 אייסים לאנדרסון), שבר אותו חמש פעמים ואת המערכה האחרונה ניצח לאחר 25 דקות.

 

האלפ. שמרה את הטוב לסוף (AFP)

 

בנשים, סימונה האלפ (2) שנראתה לא טוב בחודשים האחרונים מראה שהיא מגיעה בכושר הטוב ביותר בדיוק בזמן. הלילה (חמישי) היא ניצחה את ויקטוריה אזרנקה (20) 3:6, 6:4, 4:6. הרומניה שמחפשת תואר גראנד סלאם ראשון פתחה מצוין, אך הבלארוסית הצליחה לחזור במערכה השנייה וכפתה מערכה מכריעה. בשלישית כבר ניכר היה ששתי הטניסאיות עצבניות, אך האלפ ידעה לשמור על עצמה רגועה יותר ושברה לניצחון במשחק.

 

היא תפגוש בחצי את פלביה פנטה (26) שניצלה את העובדה כי פטרה קביטובה (5) נאבקה במערכה השלישית עם החום הכבש בניו יורק וניצחה 4:6, 6:4, 6:2. זאת תהיה ההופעה השנייה שלה בקריירה בארבע האחרונות בארה"ב.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ