תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בניון, עטר ושכטר צפויים לחזור להרכב מול ב"ש

בניון, עטר ושכטר צפויים לחזור להרכב מול ב"ש
לוי מתכנן מהפכה בהרכב אחרי סכנין. האוהדים: "חבל שהאובך לא נמשך"

מכבי חיפה במקום האחרון עם נקודת ליגה בודדת. היא  לא כבשה שער במשך 270 דקות ובפתח שני משחקים לא פשוטים נגד הפועל באר שבע ונגד מכבי תל אביב בשני מחזורי ליגת העל הבאים.

 

למאמן רוני לוי ברור כי הלחץ בו נמצאת הקבוצה משפיע על היכולת ומה שנחוץ הוא ניצחון אשר ישחרר את הפקק. רוני לוי אמר אמש (שבת): "אני לא מכיר מושגים של משחקים קשים על הנייר אלא רק על המגרש. נתכונן למשחק בבאר שבע ונשפר את היכולת".

 

 

במכבי חיפה לא מעלים ולו רק בהרהור קל את נושא מעמדו של המאמן רוני לוי ובטוחים כי הקבוצה והמאמן צריכים משחק כמו נגד הפועל באר שבע כדי לצאת לדרך חדשה כשהיעד נותר כפי שהצהירו במסיבת העיתונאים לרגל פתיחת העונה – להיאבק על כול התארים.

 

לוי. יכול להיות מרוצה מהיכולת (ערן לוף)

 

רוני לוי יכול להיות מרוצה מהיכולת והשינוי במשחק הקבוצתי בשל שינוי מתבקש בשיטת המשחק והמעבר משיטת 4-4-2 למערך עם שלושה קשרים במרכז המגרש שהצוות המקצועי עשה. אתמול לא עלו בהרכב יוסי בניון, איתי שכטר ואלירן עטר כשהשניים האחרונים לא שותפו כלל במשחק מסיבות מקצועיות.

 

מכבי חיפה הגיע למספר מצבי כיבוש נוחים ורק הקורות ויכולת מצוינת של השוער רן קדוש האיש שמנע ממכבי חיפה את תואר האליפות בשערה של בני יהודה (תיקו 1:1 שהעניק אליפות להפועל ת"א) תפס שוב יום גדול שבתוספת לחוסר מזל מנעו ניצחון מוצדק למכבי חיפה.

 

אתמול הגיעו לאצטדיון סמי עופר 18,500 אוהדים רבבה פחות מאשר במשחק הפתיחה נגד בני יהודה. אחד האוהדים שעזב דקות לפני שריקת הסיום אמר בכאב רב "היה טוב יותר אם האובך היה נמשך והמשחק נגד סכנין היה נדחה. האוהדים בסמי עופר הם הגב של הקבוצה נמשיך להגיע ולמלא את האצטדיון כי המהפך ביכולת יגיע בקרוב מאוד".

 

בניון. חוסר מזל ליד השער (ערן לוף)

 

מהמשחק נגד הפועל באר שבע שיתקיים באצטדיון טוטו טרנר החדש  בשני הבא , יעדרו שני המורחקים ניקולה דרינצ'יץ' וגלינור פלט. גם דקל קינן (מתיחה ברצועה הצדית) ואופיר קריאף (פגיעה בקרסול) בספק למשחק. נראה שאביחי ידין, יוסי בניון, איתי שכטר ואלירן עטר יזכו לאמונו המחודש של רוני לוי בהרכב הפותח בבירת הנגב.

 

השחקן המאכזב ביותר מתחילת העונה הוא הסרבי ניקולה דריניצ'יץ' שהגיע על תקן של "האיש שיעשה את ההבדל" ועד כה אינו מצליח להיות גורם ממשי במשחקה של הקבוצה. בכלל בחירת הזרים ובעיקר של גלינור פלט שהזכיר את מוחמדו אידריסו הקמרוני של העונה שעברה מצריכה בדיקה לאמירה של רוני לוי "מחפשים זרים בפינצטה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ