תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בונוצ'י נגד קוראי הבוז: "לא אוהדים אמיתיים"‎

בונוצ'י נגד קוראי הבוז: "לא אוהדים אמיתיים"‎
באיטליה טוענים: "יובנטוס מסונדלת". פאולו דיבאלה: "היינו צריכים לנצח"

יובנטוס סחטה תיקו אתמול (שבת) בבית מקייבו ורונה 1:1 ואומנם השיגה נקודה ראשונה, אבל עוד פתיחת עונה כזאת ואבדנו. "יובה מסונדלת", היתה הכותרת הבוקר של ה'קוריירה דלו ספורט' נכתב בעיתון. בכותרת אחרת כתב העיתון: "מעט מדי מיובה. הפנדל הציל את הקבוצה מאסון".

 

בפעם האחרונה בה יובנטוס לא ניצחה את שלושת משחקי הפתיחה שלה ברציפות היתה בעונת 1962/63. חואן קוואדרדו שהיה פלופ בצ'לסי נכנס כמחליף אתמול ביובה וגרם לפנדל ממנו כבש פאולו דיבאלה את השיוויון 1:1. עוד עקיצה לז'וזה מוריניו שלא ספר את הקולומביאני.

 

 

פאולו דיבאלה שהבקיע שער ראשון באיצטדיון של יובה טען: "היינו צריכים לנצח את המשחק. היתה מגיעה לנו לפחות ניותר מנקודה וזה היה משחק קשה וג'יג'י בופון נתן הצגה וכמה הצלות".

 

 

בלם יובה, לאונרדו בונוצ'י, יצא נגד אוהדי יובה ששרקו אתמול בוז לקבוצה במגרש הביתי שלה ואמר: "אלה לא אוהדים אמתיים". האוהדים שרקו בוז במחצית ובסיום ובונוצ'י צייץ בטוויטר ובאינסטגרם: "קל מאוד לבוא לאצטדיון ולעודד ולמחוא כפיים כשהכל בסדר. האוהדים האמתיים מוחאים כפיים כשלא הולך לקבוצה. אלה שבאים ושורקים בוז חושבים שהגיעו לראות משחק בטלוויזיה".

 

רומא רחוקה כבר שש נקודות מיובנטוס. מקסי אלגרי אמר: "יכולנו לשחק הרבה יותר טוב. יצרנו הרבה מצבים בעיקר במחצית הראשונה הבעיה שאנחנו סופגים ממצב ראשון של היריבה. פול פוגבה פתח על הספסל, כי שיחק פעמיים עם הנבחרת והיה עייף". 

 

יובה גם משחקת ביום שלישי במחזור הראשון של האלופות נגד מנצ'סטר סיטי באיתיחד שנמצאת בכושר מעולה. האוהדים שלה די בהלם מהפתיחה הגרועה של העונה. בנוסף גם קלאודיו מרקיזיו בלם יובה בספק למשחק למרות שהוא הצהיר שזו לא פציעה רצינית.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ